Novi Bravo-otpali znakovi FIAT

Autor punto1976, 15 Siječanj 2016, 11:08:56

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Prednji je 400kn, stražnji 600kn u ovlaštenom. A za volan nema tj. ide komplet sa poklopcem volana i zračnim jastukom.

punto1976

da odgovorim danijelu da još nisam ništa riješio jer čekam kad zatopli malo jer ljepit nešto i radit slične stvari po ovakvom vremenu mislim da ne bi dugo trajalo, a nemam neku grijanu garažu.
A zadnji prekidač-znak se tu kod nas može kupit za nekih 420 kn, naravno samo origigi. za prednji nisam pitao.

Miha.

Pa to onda i nije preskupo, kolko su mene tražili :grin:
Naručio preko ebaya. Cijene sa poštom :
prednji 254kn, stražnji 335kn >http://stores.ebay.co.uk/partsworlduk/
značke za felge 60mm  161kn

danijel044

Uzeo sam na kraju novi...ordjidji 33gbp...

Stari je potpuno ispravan...samo se ta boja ljusti....

tako da cu imat taj stari za rezervu...

danijel044


Tooutman

Novi auto, šteta što se taj znak tako brzo potroši (oljušti). Mislim isto tako i na alfama poblijedi znak. Pa zato to ne mogu talijani nekak riješit kak spada. Jer taj zadnji znak je stvarno prelijep, al dok vidim na cesti taj znak i u sredini sve crno.... Neznam kaj da velim.

Uglavnom na kraju bio original od 600 kn? Te da li si ga sam mijenjao, ili pak servis?  Kak je to teÅ¡ko promjenit?  Da se pripremim dok moj počne jer ja to ne mogu gledat :)
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

danijel044

http://www.ebay.de/itm/271602721995?_trksid=p2060353.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Original dio... u original kutiji... nema Å¡anse da ovim naÅ¡im  kloÅ¡arima dajem 600kn.

Taj znak je namjerno sfušan... drugog objašnjenja nema...

btw sam sam radio ,a  posla cca 15 min...

moraš samo bit oprezan kod skidanja one zaštitne obloge na vratima prtljažnika...ima dosta kopči koje lako puknu...
..kad to skineš samo otkopčaš konektor i dvije matice odšerafiš...





robert_zd


Sonic

www.autostikeri.com
Lik iz srbije, prednji i zadnji logo sa poštarinom oko 100kn.
Već 2+god drže bez promjena na boji kvaliteti ili sl
KupiĹÄ,, JTD, chipaĹÄ,, i strahota kako ide.
Odmah nekako ĹživneĹÄ,,, ljepĹÄ,,e se Ĺživi :-)

punto1976

ti isprintani stickeri imaju skoro doživotnu garanciju jer je taj način valjda otporan na sve uvjete. to mi radi frend u susjedstvu i to planiram napravit za sad.
Samo me zanima tko je to već stavio jel je mekši na površini kad se pritisne otvaranje?

AntonioK

Meni je taj famozni znak izblidija,pa sam priko njega zalipija 3d sticker .Evo treća g. ko orginal   Problem je kad ispadne ona plastika na  to se ne može prilipiti sticker

Miha.

I meni danas stigao iz UK (za samo 4 dana :grinning-smiley-043:), zadnji original 335kn s poštom. Al mi je čudno da nije poslan zajedno sa prednjim budući da je od istog prodavača.

punto1976

mislim da se da naljepit samo treba uzet 3M dvostranu traku i to je to.

AntonioK

Zna li netko kako se skida ova rešetka?
Mora bi malo znak obnoviti

skrooz

Povuces je prema van, lagano da ne potrgas kopce