Fiat Marea karambol - dali se isplati popravljati

Autor brava 312, 16 Siječanj 2016, 18:21:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

brava 312

Evo da javim kako sam prošao s osiguranjem.
Dobio sam riješenje s iznosom štete od 5200 pa sam slao prigovor kako je malo da je auto max uščuvan i sl te sam nedavo dobio drugo riješenje s iznosom od 6480 kn.
Sve u svemu ja zadovoljan, kvar me koštao oko 5000 kn kad se sve zbroji pošto sam dio odradio sam a lakiranje platio

Antonijo

TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

tom1961

Citat: brava 312  u 02 Travanj 2016, 22:11:04
Evo da javim kako sam prošao s osiguranjem.
Dobio sam riješenje s iznosom štete od 5200 pa sam slao prigovor kako je malo da je auto max uščuvan i sl te sam nedavo dobio drugo riješenje s iznosom od 6480 kn.
Sve u svemu ja zadovoljan, kvar me koštao oko 5000 kn kad se sve zbroji pošto sam dio odradio sam a lakiranje platio
Čestitam, prošao si mnogo bolje nego ja! Meni su procijenili vrijednost cijelog auta na 6500, dakle čitavih 20 kuna više nego tvoj razbijen!

Najprije su mi ponudili štetu od 4550, pa su mi nakon žalbe digli na 5000 i to mi isplatili. A moj auto je isto tako bio jako uščuvan i još ima plin. Sad me baš zanima otkud tolika razlika. Možda je stvar u godištu, moj je 1997. A tvoj?
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

brava 312

Meni su procijenili vrijednosti vozila 10500 kn, kako mi ostaje auto isplatili su 6480 plus da zadržim slupani auto.
Ja sam u žalbi napisao kako je auto 99 godiÅ¡te, autimatska kima, servo, abs, ele proizaći i retrevizori, maglenke i puno opreme i auto max uÅ¡uvan i redovito .servisiran te smatram da je vrijednost vozila 1800-2000â,¬

brava 312

U prvom rješenju je bilo oko 58% plaćeno od ukupne procjene vrijednosto vozila a sad su računali 62%.
Vjerojatno jer sam se žalio i na premali postotak isplate.
U biti u žalbi sam toliko napričao kako je divan auto i krasan pa možda i zato.:D

tom1961

Čekaj, napisao si da je 99. godište ili je stvarno 99. godište?

Da, po tome štima - moj je 2 godine stariji, od opreme ima sve što i ti osim ABS-a i maglenki, a vjerojatno ti imaš i zračne jastuke, koje ja nemam.

Ja sam im lupio linkove na njuškalo gdje su takvi oko 11-12000, ali očito nije mnogo pomoglo. No dobro, sad, što je tu je, sad znam što ću pisati drugi put, kojeg nadam se nikad neće biti.
Kad ti brzina prijeÃ,,Â'e 100 km/h, viĹÄ,,e ne voziĹÄ,,, nego - gaÃ,,Â'aĹÄ,,.

brava 312

Je 99 god al nema abs, malo sam to smuljao.
Mogu poslati da vidiš prigovor koji sam slao.
Mislim realno auto vrijedi male novce aki služi svrsi.
Jucer mi pred nosom prodan fiat bravo 1.2 s 180 000 na satu za 1000 kn. Ja planirao za curu