Main Menu

GP 1,4 8V LPG

Autor Zoleni, 17 Siječanj 2016, 13:08:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Zoleni

Pozdrav ekipa,

Odnedavno sam postao vlasnik GP-ta kako je opisano u naslovu.
Kako mi je to prvo auto imam par pitanja za vas iskusne fiatise.

Uglavnom auto sam kupio od čovjeka koji se bavi ugradnjom plina u Zg. Kruezi u Novom Zagrebu. Auto je 2006 godiÅ¡te, a kod njega je od 2012, ima ugraÄ'en tomasetto plin i preÅ¡ao je 158 tkm.

Naime odlučio sam se otić kod mehaničara da mi pogleda par stvari koje me smetaju (lupkanje kod niskih okretaja odnosno vibracija i kočnice malo škripe, itd.), te da mi općenito malo pogleda auto u kakvom je stanju i na šta ću trebat pazit.

Kako sam išao na put odmah kada sam uzeo auto promjenio sam prije puta filtere od ulja, zraka, klime, te ulje motora i svječice.

TakoÄ'er bi želio da mi netko pogleda i plinski sustav te da promjeni Å¡to treba promjenit tako da pohvatam intervale servisa.

Zaboravio sam napomenit da se nalazim u Splitu tako da znate za preporučit neki dobar servis.


Pozdrav
Krešimir

tomozuki

Prvo se predstavi prema pravilima pa mozes nastavit piskarat :good:
Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

DiscoVolante

Od splitskih meštara, ja sam bio u Tonča koji ima radionu na Dragovodoma ispod Auto Antonia, otklonio je kvar u razumnom roku, povoljno i bez zavlačenja.

Zoleni

#3
Citat: tomozuki  u 17 Siječanj 2016, 13:12:14
Prvo se predstavi prema pravilima pa mozes nastavit piskarat :good:


Obavljeno thx  :beer:

Baso_1990

otidi kod zeljka u klis on ti je dobar za plin

Zoleni

Citat: Baso_1990  u 18 Siječanj 2016, 00:58:52
otidi kod zeljka u klis on ti je dobar za plin

Daj joÅ¡ neku informaciju neznam za tog lika.   8)