VŽ i okolica - Tartarini tko radi?

Autor Boxer, 20 Siječanj 2016, 15:54:01

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Boxer

Moram napraviti mapiranje tartarini plina na svojoj alfi ali ne generičko u radioni nego kako treba, u vožnji. dal to netko ovdje u okolici radi?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Krehula ti slaže Tartarini, pod Puščine to spada mislim. Buš videl kakav je, meni se baš nisu dopali, gazdarica vodi servis. Osobno za takve stvari potegnemo do Zaboka, do Tidale, on obavezno mapira u vožnji da prati tvoj stil vožnje

Boxer

krehula mi ga je ugraÄ'ival al ne radi do daljnjeg, letel u zrak skup s radionom, eksplodiral im je auto u radioni :(

Poslano sa mog 6037K koristeći Tapatalk

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mike20

Daj me nemoj, pa neki dan sam prolazio tamo.

To još nisam čul, potvrda onoga kaj sam i sam videl

Znam da nije usput, al vidi s Tidalom.

Ima još neki plinski servis, sad sam zaboravil, od Čk, onaj zadnji kružni tok prema Vž, s lijeve strane sam nekaj videl, sad dal odmah ili malo niže, zaboravih

Puntigamer

Kad ja iz Zadra idem kod Tidale onda znas da je prva liga!

natipkano na jednom


Boxer

Citat: Mike20  u 20 Siječanj 2016, 17:18:51
Daj me nemoj, pa neki dan sam prolazio tamo.

To još nisam čul, potvrda onoga kaj sam i sam videl

Znam da nije usput, al vidi s Tidalom.

Ima još neki plinski servis, sad sam zaboravil, od Čk, onaj zadnji kružni tok prema Vž, s lijeve strane sam nekaj videl, sad dal odmah ili malo niže, zaboravih


Oni ne delaju tartarini :) a i jednako kao i krehula ne slažu mape u vožnji nego samo generičke upucavaju i dalje se nek mučim. Kod mene je mlo specifičan problem 1.6 struja a motor 1.8 i na benzinu to radi bez greške ali na plinu redovito imam lapicu slabe smjese na leru kad je vruć i cukanje i gašenje plina te prebacivanje na benzin kad idem prva, druga, treća do recimo 5 000 okretaja, u trećoj već krepa, pogotovo sad kad je vani hladno. Nije bilo tih problema dok mi nisu mjenjali isparivač na garanciju jer je krepo :( od onda sam bio tamo više puta ali uzalud, bez mapiranja u vožnji ništa
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

gandi

Neznam za VZ, ali mapiranje u voznji radi Auto Silvio u Sv. Nedelji

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Boxer

budem sutra zvao tidalu da vidim, auto silvio radi tartarini?
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

gandi

Toga se ne sjecam. Najbolje da nazoves i pitas.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

goran20vT

Tidala je majstor kakvog tu nema... tako da kod njega sve obaviš...

ja sam poslije sve radil kod Vladeka, uvijek u vožnji mapirano i sve, HGT odradio 100 000km bez greške

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Puntigamer

Moja topla preporuka ako ćeÅ¡ ići na peglanje plinske mape, resetiraj samoprilagodive parametre benzinskoga ecu (MES ili AlfaOBD), da ti vrati benzinsku mapu na "nulu" i onda odvrti par sto kilometara na benzinu da se benzinski ecu posloži (samoprilagodivi parametri) bitno je da trimovi na benzinu budu na nuli ili blizu nule i onda odi na peglanje mape. Ja sam tako napravio kad sam promijenio injektore, proÅ¡li tjedan. Sad na plinu bez problema kazaljka okretaja  motora ode u crveno  :formula:

goran20vT


topolino

Probaj u dugom selu nazvati hyundai birt. Oni rade sa tartarini, tomaseto ili oboje (nisam siguran, moram provjeriti)
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...