Lancia Lybra 2.4 JTD 103kw Poluosovine

Autor angel121, 26 Siječanj 2016, 15:48:14

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

angel121

Pozdrav svima.

PoÅ¡to moram promijenti poluosovine, jer su se čaÅ¡ice poluosovina pohabale, te ima cca. 2-3 mm lufta izmeÄ'u čaÅ¡ice i križa poluosovine, zanima me odgavara li osovina od kojeg drugog modela, ili postoji opcija izmjene samo čaÅ¡ice i križa, jer mislim da sam čitao to negdje, a ne mogu doći do te informacije nazad. U Auto Prikratiki u Varaždinu cijene poluosovina su neÅ¡to viÅ¡e od 300â,¬ po komadu, Å¡to nije uopće prihvatljivo... a kažu da nema taj "kit" samo za čaÅ¡icu i križ promijenit. Sad zanima ne jel ima neko iskustva sa POLCAR dijelovima, poÅ¡to na silux stranicama nude prihvatljivu cijenu od 1100kn po komadu.

Ako postoji neka opcija,  ako se netko susreo s tim problemom molim za pomoć! :D

EDIT: Jel zna netko di se može ovaj gornji nosač motora nabavit?? nigdje nema...


Stig

Za 156 se moze nabaviti, treba vidjeti da li je isti ili slicni sistem, vjerujem da se da sloziti da se nemora cijelu poluosovinu mijenjati..

A moram pogledati, mozda imam ja te poluosovine.. posto imam za taj auto gro toga..

Antonijo

Mislim da  paÅ¡u od marea 2.4 jtd, alfa 156 i alfa 147
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

angel121

Citat: Stig  u 26 Siječanj 2016, 16:36:27
Za 156 se moze nabaviti, treba vidjeti da li je isti ili slicni sistem, vjerujem da se da sloziti da se nemora cijelu poluosovinu mijenjati..

A moram pogledati, mozda imam ja te poluosovine.. posto imam za taj auto gro toga..

Super, pogledaš pa javiš :D Hvala :)

hmmm, nisam siguran, reko je da ih ima samo pod jednom Å¡ifrom u Prikratkom.