Stilo - spajanje woofera i pojacala na serijski radio?

Autor luxmaN, 28 Siječanj 2016, 09:31:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

kiky776

Citat: Multijet  u 06 Veljača 2016, 11:04:52
:super:

Slažem se, ali ja te iz postova u ovoj temi nisam tako razumio,my bad.
Ako se time baviš onda si skužio o čemu pišemo

Jesi li dobio paket i jel to to?

Možda sam se i ja malo krivo izrazio ... paket doÅ¡o ali tek u ponedjeljak ga mogu podignut :D  :ok:
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Multijet

Citat: Mike20  u 06 Veljača 2016, 11:05:31
Naravno, kreće se od cifre onda se unutar toga priča.

Kak znaš da su bili na Mjesecu.?

Na Mars se spremaju od 1969.g, niš s toga
He, kada bi to tako bilo u praksi....

Za Mjesec neznam, tako nas hrane.........

Kako znaš da niš od Marsa? ;D


Nego, zasrali smo čovjeku temu, no hard feelings

Pozz
0989739290

Mike20


luxmaN

Decki ja cu od frenda uzet komplet sa kablovima woofer sony 1200 w i sad se nemogu sjetit koje je pojacalo, on u vectri ima na serijski radio spojen i radi predobro s tim da prektransmitera slusa a ja cu na cde kao i do sad, on ima taj neki konventer radio mu covjek iz ducana tu u varazdinu, vidjet cemo kako cemo spojit njemu vec dugo tako radi, ako necemo nesto znat pitat cu ja tu, al mislim da nebi trebalo bit frke, a ak nebu islo uzet cu radio neki i gotovo:D

Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

Mike20

Vjeruj, ti FM transmiteri i adapter i nisu dobri. Rekoh, najbolja opcija ti je kak Stilo ima u originalu, hi-input pojačalo spojeno paralelno na stražnje zvučnike

kiky776

Citat: luxmaN  u 15 Veljača 2016, 09:18:41
Decki ja cu od frenda uzet komplet sa kablovima woofer sony 1200 w i sad se nemogu sjetit koje je pojacalo, on u vectri ima na serijski radio spojen i radi predobro s tim da prektransmitera slusa a ja cu na cde kao i do sad, on ima taj neki konventer radio mu covjek iz ducana tu u varazdinu, vidjet cemo kako cemo spojit njemu vec dugo tako radi, ako necemo nesto znat pitat cu ja tu, al mislim da nebi trebalo bit frke, a ak nebu islo uzet cu radio neki i gotovo:D

Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk



Ako je tebi dobar zvuk preko fm transmitera i original radia na pojačalo onda imamo dosta različito uho  :D
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

luxmaN

Ja sto sam cuo sad prije 2 tj
Sviralo je sasvim uredu,nije bilo sumova nit niceg, daleko od toga da to nije zvuk koji bi trebao bit, ja cu imat na cde jer mene transmiter u mojem autu nervira:D

Poslano sa mog D2303 koristeći Tapatalk

Don't drive faster than your guardian angel can fly!