Bravo II- Nakon odpajanja akumulatora el. sustavi nedostupni

Autor Miha., 28 Siječanj 2016, 20:46:21

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Miha.

Otpajao sam akumulator (zamjena xenon-a) na cca pola sata. Nakon ponovnog spajanja dobio sam upozorenje da su mi nedostupni abs, asr, hill holder itd. i da pogledam knjigu. Mislio sam da je ok, al ista poruka je došla prilikom drugog paljenja?


Akumulator sam otpajao prvo s - kleme, a spajao prvo s + klemom..

get


jtd165

Ako se bude pojavljivalo i dalje diagnostikom obrisati greske. Isto je meni bilo kad sam mjenjao akumulator.

Poslano sa mog SM-G530FZ koristeći Tapatalk


Miha.

Ok :ok: Javim sutra kako će bit..


Edit:

Nakon duže vožnje sve ok. :ok:

robert_zd

Ma samo par metara voznje po parkingu. Meni isto kad sam novo radio spaja i sve nestalo  :ok:

Mike20

Nisi trebal za to otpajati aku. Ak bu problema, javi bumo obrisali greške

Tooutman

Bitno je napomenuti da greÅ¡ka se ne obriÅ¡e tj prestane svijetlit tokom vožnje nek nakon  vožnje kada se auto ugasi :). Ja se vozim 20 km i niÅ¡ta pa se čudim koliko to km treba biti da nestane, kad ono ugasim auto i woula :P

Tako da znaju drugi i ne čude se ko ja  :drive:
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

robert_zd

Citat: Tooutman  u 27 Ožujak 2016, 01:16:00
Bitno je napomenuti da greÅ¡ka se ne obriÅ¡e tj prestane svijetlit tokom vožnje nek nakon  vožnje kada se auto ugasi :). Ja se vozim 20 km i niÅ¡ta pa se čudim koliko to km treba biti da nestane, kad ono ugasim auto i woula :P

Tako da znaju drugi i ne čude se ko ja  :drive:

A meni se obrisalo baÅ¡ tokom vožnje. Doslovno po parkingu 10 metara naprid - natrag  :smile:

AntonioK

čudno :82: ja sam minjao akumulator i par puta sam ga otpajao i nikakve  se lampice nisu popalile osim Å¡to zbrčka uru

robert_zd

Vjerojatno ima neki vremenski period koji mu ne škodi dok je odspojen. A preko toga resetira više toga osim sata :)

Tooutman

Zanimljivo, ja sam mijenjao filter goriva  i samo maknuo minus s akumulatora. I nakon Å¡to ga upalio to mi javilo, auto radio 10 min sigurno pa nista , pa sam motao na prazno niÅ¡ta, i onda se otiÅ¡ao vozit pa probao stati, motati niÅ¡ta, pa onda već odustao, doÅ¡ao doma ugasio motor. Te reko idem probam upalit i nema greÅ¡ke :)
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Stilius

Pozz ..
nakon zamjene akumulatora ništa mi ne svijetli osim što me navigacija traži MAP LICENCE MISSING

Što mi je za raditi ?? (iako su karte stare i nemam namjeru kupovat nove i bacat cc200e,al barem da radi kad je već imam !!)



Stilius


Mike20


Stilius

Citat: Mike20  u 05 Srpanj 2017, 13:31:10
To si platio ili?
Ne.Samo sam im poslao mail sa brojem Å¡asije i serijskim brojem mape i rekao da nemam koda,da sam drugi vlasnik i poslali aktivacijski kod.