Grande punto 1.3 MJet , tipke na volanu

Autor abarthpz, 22 Veljača 2016, 21:32:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

abarthpz

Pozz,
Ne rade mi tipke na volanu. , niti jedna, ima li netko kakva iskustva, ima li kakve pomoci?

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

abarthpz

Nisam jos bio na dijavnostici vezano za to, bio sam prije dva tjedna , imao problem sa senzorom mase protoka zraka. Po noci bi te tipke trebale svijetliti, ali ostanu neosvijetljene i ne reagiraju.. Prvo da od vas cujem sto bi moglo bit, ako je netko imao slicna iskustva, menii je prvo na pamet palo , da nijje slucajno kakav osigurac pregorio???t

Boxer

Nema ti tu nikakvog osigurača, time upravlja body...meni su tako na alfi prestale raditi komande klime takoÄ'er osvjetljenje, samo sam spojio FES i napravio reset parametara i radi dalje bez greÅ¡ke
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

abarthpz

Hvala na odgovoru, budem ss pozabavio time, kad uhvatim vremena,  tj kad uhvatim majstora...

zvezdo

A da li su ti ikada svetlele tipke na volanu? Koje je godiste? Od 2007 godine ne svetle.
Ukoliko su svetlele i sve bilo radilo pa odjednom prestalo, problem je verovatno u spiralnom kabelu koji se je otkacio sa konektora ili u nagorem slucaju (retko) puknuo negde.
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

Dr.Grande


abarthpz

2006.  godina, tipke ne svijetle i ne funkcioniraju, ostavio sam auto kod majstora, javlja mi egr ventil gresku, pa nek se pozabavi i time....

zvezdo

Citat: Dr.Grande  u 29 Veljača 2016, 19:28:23
Moj 2009. i svjetli ko bozicno drvce
Cudno?!?!
Bez obzira na opremu na prvim serijama je svetlila a kasnije ne!
Zasto? A kod tebe svetli?!?!
Fiatova posla!
Sve ono Ã,,ega nema, ne moĹže se ni pokvariti!
ALFA u srcu,FIAT u garaĹži.

Lima_ri

Citat: Dr.Grande  u 29 Veljača 2016, 19:28:23
Moj 2009. i svjetli ko bozicno drvce

još jedna razlika , meni ne svijetli :D:
"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Multijet

Moj je 2006 godina i svijetli, elegance oprema
0989739290

Dr.Grande

Citat: Lima_ri  u 02 Ožujak 2016, 21:51:03
još jedna razlika , meni ne svijetli :D:
Ovo je stvarno komedija, odbijam vjerovati da kod fiata nema pravila!  :eusa_whistle:

abarthpz

Hehe, i ima li tko kakvo rjesenje, vidim da ima svega, radi-ne radi,  trenutno puntic nije kod mene, ja u rijeci on u pozegi, vec mi lagano nedostaje....

AANTE

italy
FIAT RITMO 125 TC & FIAT 131 SUPERMIRAFIORI

abarthpz

Nije problem sto ne svijetle, nego ne rade...