Alfa Giulietta MY2016

Autor Boxer, 04 Veljača 2016, 10:45:36

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Boxer

Od zadnjeg redizajna izvana samo novi scudetto i znak...

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Neven


Neven

Sutra bi trebale biti i neke službene fotke

Boxer

A nije da nije bilo mjesta promjenama....
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Neven

Ne svidja mi se taj prednii branik, barem ne na ovoj slici. Izgleda mi ko da je netko zakacio rubnik kod parkiranja..

2600

Gledajte. Mijenjanja vanjskog dizajna su izrazito skupa. Pa pogledajte samo kako facelift rade Nijemci. Unutrašnjost se već može mijenjati no i ona je ograničena ajmo reći kako se tabla "kači" za karoseriju, to se mora ispoštovati kako je na originalu i onda ni tu u biti nema puno mjesta za pomake.

Boxer

Kad dobiješ priliku popraviti nešto što si u startu zahebo onda to i napraviš a ne da mu staviš drugu boju kose i naočale i idemo dalje
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Neven

Skupa da, ali ako napravis dobar posao su isplativa. Njemce tu ne treba mjesati, oni imaju svoju politiku, vjerne kupce koji kupuju na slijepo nove modele. S Giuliettom nisu bas zadrzali kupce 147-ce, a nekim jacim redizajnom su mogli...

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

ElRa

Na fl modelu iz 2014 scudeto je mi bio ljepsi, elegantniji. Ostale promjene i ne vidim, mada to je razumljivo jer novi model dolazi kroz 1-2-3 godine.

cicili

ma meni je ovo pretakanje iz supljeg u prazno, i podsjeca na ocajnice poteze vw grupe i njihove "nove modele"..  :confused:


tomo 159


Neven

Ovaj prednji branik mi baš ne paše...

A i ljepši mi je stari natpis na sredini zadnje haube, nego ovaj sa strane.

2600


Boxer

NImalo atraktivno i novo....sve već viÄ'eno
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...