Bravo II- zadnji most i lupanje

Autor Miha., 23 Veljača 2016, 17:55:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

skrooz

Hahahahaha. Dobro da su svi odmah napali da je zbog felgi, a  na kraju sve ok i svima tako izgleda

Miha.

Ima tko da prevede ovo :smile:

ZUR FAHRWERKSABSTIMMUNG: Im Rahmen der Modellpfl ege wurden bereits im April 2009
die Aufhängung und die Dämpfung der Hinterachse überarbeitet und damit in ihrem Ansprechverhalten deutlich verbessert. Resultat sind ein erhöhter Abrollkomfort bei unverändert guten Handlingeigenschaften sowie eine deutlich verbesserte akustische Dämpfung.

Meni najvjerojatnije su oba ležaja amortizera u banani..

Antonijo

Citat: Miha.  u 11 Ožujak 2017, 20:27:20
Ima tko da prevede ovo :smile:

ZUR FAHRWERKSABSTIMMUNG: Im Rahmen der Modellpfl ege wurden bereits im April 2009
die Aufhängung und die Dämpfung der Hinterachse überarbeitet und damit in ihrem Ansprechverhalten deutlich verbessert. Resultat sind ein erhöhter Abrollkomfort bei unverändert guten Handlingeigenschaften sowie eine deutlich verbesserte akustische Dämpfung.

Meni najvjerojatnije su oba ležaja amortizera u banani..

Google prevoditelj

ZA ovjes: Pod Modellpfl Ege su već u travnju 2009. godine
suspenzija i prigušivanje stražnje osovine izmijenjeno i znatno poboljšana u svom odgovoru. Rezultat je povećana udobnost vožnje na istim svojstvima dobru upravljivost i znatno poboljšana akustični prigušenje.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

Mike20

Pa po ovome su promijenili selene i amortizere s boljim dosjedima

Miha.

Znači ipak mogu biti i seleni :facepalm:

C/P

Ne lupaju svi - izgleda da su imali jednu seriju faličnih selena ili je nešto zmrdano oko montaže istih na karoseriju ...

Evo rješenja problema:
http://forum.stiloclub.it/viewtopic.php?f=116&t=20112

Za one koji ne "parlaju" (i neznaju koristit google translate) problemi mogu biti dvojaki - ili je nešto od tapacirunga labavo (5. vrata, poklopac prtljažnika plastike u blatobranima, rezervna guma, trokut, dizalica, ....) ili je stvar u selenima. Ako ispdadne da su seleni rješenej je nevjerojato - montiraju se oni od Stila (tzv hidraulički).

I Fiat prvo pokušava rješiti problem fiksiranjem tapacirunga i ostalog a onda ako je zvuk i dalje tu (najlakše ga se čuje kad zadnja desna guma ide po oštećenoj cesti) onda se montiraju novi seleni, zanimljivo je da po kiši zvuk nestaje (ili je puno tiši) - slijede kataloški brojevi:

Nuove boccole Bravo > 51840600
Vecchie boccole Bravo > 51812443
Boccole Stilo > 50706505

Od početka 2009 Fiat ima rješenje ovog problema (službeno)..

Miha.

Molio bih vlasnike Brava godišta 2010. ili novijeg, ako im nije problem da pogledaju kakvi su im seleni. Metalni ili gumeni? :ok1:



ili


Mike20


Mike20

Našao u katalogu, al samo za Febi i Lemforder piše u opisu da je hydro bearing, 164kn+pdv

AntonioK

Ja mislim da je izmjena selena za Bravo oko 3tis.kn

Miha.

Oko 1500kn u ovlaÅ¡tenom. Pregledani su opet ti seleni i kažu da su ko novi  :joj:

Citat: Mike20  u 12 Ožujak 2017, 16:22:13
:grinning-smiley-043:

A koji je bolji, ovaj metalni?
Nemam pojma, al gledam neki katalog po novome idu i na Stila gumeni.

Sami seleni gumeni su ispod 100kn.

Mike20

Hydrobearing su metalni po slici i opisu, i oni bi onda trebali biti bolji.
Hydrobearing-isto i kod nosača motora, bi značilo da su punjeni s uljem, ako se ne varam?

bos

Ne varaÅ¡ se, na mom Bravcu je nosač sa ljeve strane motora kod distribucije punjen uljem, dakle u donjem dijelu je u komori ulje koje bi trebalo bolje upijati vibracije od običnog gumenog. I onda imaÅ¡ situaciju da je kod 2.0 mjet taj isti nosač obični gumeni.  Pa ti budi pametan Å¡to je bolje.  Jedino znam da je ovaj punjen uljem dosta skuplji od običnog.

Miha.

Znači rezime bi mogao biti da lupaju ležaji na opruzi (gornji i donji), amortizer nema ležaje već neke dvije gume pri vrhu.

Miha.

Bio opet na servisu na brzom pregledu, opet niÅ¡ta nije ustanovljeno. Jedno je sigurno, amortizer ne lupa, a opruga nema nikakve ležajeve tako da niti one ne lupaju. Ostaje samo selen mosta. E sad gledam katalog izgleda da  postoje dvije varijante selena. Kod mene ide neka lakÅ¡a varijanta (sad dal je tako na sportu ili samo na onim kaj su dolazili s 18 felgama :neznam:).





Miha.

Sad skontao. Seleni su isti na svim verzijama samo su poslije 2009-e išli ovi metalni kao na Stilu. :smile: