Auto otpad Tomi - Zaprešić

Autor eLaCiD, 03 Listopad 2016, 11:23:33

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

eLaCiD

Dakle da malo čujem iskustva sa AO Tomi u Zaprešiću. Kolko vidim tamo se da nabaviti dost toga samo ne kužim to kaj su stalno nabrijani i uvijek ko nekaj ljuti. Prošli tjedan bio opet nekaj kod njih, uzeo neke stvari, a gazda ko da je na speedu sve joj ovo joj ono ništ se ne stigne, sve u nekoj žurbi sam kaj se ne sudara sam sa sobom. Tak nekaj nervoznog već nisma dugo vidio.
Reko dobro nije hića uzel bum dijelove koje ima odmah skinute i još dio koji je na autu vani i treba ga skinuti. Ovaj ko na iglama.. pa to treba odšarafiti pa ovo pa ono... pa nemrem to danas. Dobro nije problem, nisam ni mislil danas nego kad se može?
Kroz par dana veli, pa nazovi sljedeći tjedan. Sve ok kažem ja i platim mu ales cuzamen 500 kn za sve, i za onaj dio koji mu je joÅ¡ na autu i nije skinut. Danas ga zovem, proÅ¡lo je već 7 dana. ÄŒovjek opet sav unezvjeren.. gužva ovo, gužva ono.. tko bu to sve stigel.. svi nekaj hoće ja ne stignem. Na kraju ispalo kaj ja njega zovem kad je kiÅ¡a i kad je u gužvi i kaj ja ne vidim kak je on rastrgan s poslom. Jebote mislim si pa kaj si ne uzmeÅ¡ joÅ¡ dvoje ljudi nek si tak unezvereno nabrijan  ...
098  38 77 11
elacid@net.hr

ivica683

 Sa navedenim otpadom imam potpuno isto iskustvo koje si opisao.
Na kraju kod njega nisam ništa kupio jer mi se nije dalo slušat bedastoće.

PuntoZG

Moje iskustvo: zovem za branik za punta i pitam jel ima branik u boji s rupama za maglenke i sirokim usisom za zrak, veli covjek zovi za 10 min da pogledam...zovem ja za pol sata veli imam, dodi 100kn...i dodem ja tam, branik stoji na autu, niti ima rupe za maglenke, ima uski usis i jos je onaj crni ne pofarbani....reko da nisam dzabe dolazio jel imate tipke za spustanje sajbe za punta veli ima, 300kn, pa za novog bmwa tolko ne košta to ***...a o ljubaznosti onih kretena tam da ni ne pricam..
Prvi i zadnji put da sam tamo bio

eLaCiD

Citat: PuntoZG  u 03 Listopad 2016, 15:15:37
Moje iskustvo: zovem za branik za punta i pitam jel ima branik u boji s rupama za maglenke i sirokim usisom za zrak, veli covjek zovi za 10 min da pogledam...zovem ja za pol sata veli imam, dodi 100kn...i dodem ja tam, branik stoji na autu, niti ima rupe za maglenke, ima uski usis i jos je onaj crni ne pofarbani....reko da nisam dzabe dolazio jel imate tipke za spustanje sajbe za punta veli ima, 300kn, pa za novog bmwa tolko ne košta to ***...a o ljubaznosti onih kretena tam da ni ne pricam..
Prvi i zadnji put da sam tamo bio
Odoh sam sebi u OT .. nekaj slično kod Kele, za komplet ispuh granu za 75-icu..nazovem... imate ispuh granu za Punto 75..ono 4-2-1. Kaže čovjek ima doÄ'ite. Odo ja na drugu stranu grada do njega i u radionici.. aha za granu Punto 75 ste doÅ¡li. Aha.. velim ja i čovjek mi daje običnu granu za Punto 55 i to joÅ¡ prerezanu odmah iza fleksi djela. Reko.. prvo kaj je tak problem bio odÅ¡arafit dva Å¡arafa kod katalizatora neg ovak fleksom prek cijevi, a osim toga to nije 4-2-1 grana od 75-ice. Ma kaj nije.. veli lik .. ovo je ta grana 4-2-1.
Dobro velim ja daj mi pokaži gde ti vidiÅ¡ ovde dve cijevi na daunpajpu ..  Na daun čega? vrti lik granu u rukama...
Ajd nemoj me j'ebat kaj drugo nek se okrenut i ajmo natrag doma
098  38 77 11
elacid@net.hr

Bero

Citat: eLaCiD  u 03 Listopad 2016, 11:23:33
Dakle da malo čujem iskustva sa AO Tomi u Zaprešiću. Kolko vidim tamo se da nabaviti dost toga samo ne kužim to kaj su stalno nabrijani i uvijek ko nekaj ljuti. Prošli tjedan bio opet nekaj kod njih, uzeo neke stvari, a gazda ko da je na speedu sve joj ovo joj ono ništ se ne stigne, sve u nekoj žurbi sam kaj se ne sudara sam sa sobom. Tak nekaj nervoznog već nisma dugo vidio.
Reko dobro nije hića uzel bum dijelove koje ima odmah skinute i još dio koji je na autu vani i treba ga skinuti. Ovaj ko na iglama.. pa to treba odšarafiti pa ovo pa ono... pa nemrem to danas. Dobro nije problem, nisam ni mislil danas nego kad se može?
Kroz par dana veli, pa nazovi sljedeći tjedan. Sve ok kažem ja i platim mu ales cuzamen 500 kn za sve, i za onaj dio koji mu je joÅ¡ na autu i nije skinut. Danas ga zovem, proÅ¡lo je već 7 dana. ÄŒovjek opet sav unezvjeren.. gužva ovo, gužva ono.. tko bu to sve stigel.. svi nekaj hoće ja ne stignem. Na kraju ispalo kaj ja njega zovem kad je kiÅ¡a i kad je u gužvi i kaj ja ne vidim kak je on rastrgan s poslom. Jebote mislim si pa kaj si ne uzmeÅ¡ joÅ¡ dvoje ljudi nek si tak unezvereno nabrijan  ...

Ja sam tamo jednom (bio usput) pitao za rezervoar goriva za unića - tražili su me 400 kn za to, a novi (zamjenski doduÅ¡e) koÅ¡ta 420 kn  :DD:
Na kraju našao i kupio za 200 kn
Ali da, isto svi trčeći, leteći itd, umjesto da ljudima da da si sami skidaju kaj im treba i poslije samo bubne cifru kolko hoće za to i mirna Bosna
Samo boxer bajo moj :)

Nikic

Ja osobno nigdje osim kele nikad nisam kupovao kad mi je on najblizi,  a osobno nikad nisam imao problema,  trebam to i to,  covjek mi dadne i jos me pita treba li pomoc montirati,  kupio pumpu goriva bila zujala,  ja reko da vratim, covjek naravno nije bed.

Poslano sa mog CUBOT_NOTE_S koristeći Tapatalk

Just a Black Snail