Grande punto aux kabel

Autor Multijet, 15 Ožujak 2016, 12:19:02

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Multijet

Pozdrav
Na grande puntu aux kabel mi ne radi (plavi jack)jer treba kratkospojiti dva pina.

E sad na jacku nemam original žice za zbrikati ta dva pina, vidim na nekim slikama da postoje žice.

Nebi htio nešto skuriti, zna li netko točno koja dva pina treba spojiti da bi radio prepoznao vanjski ulaz. Negdje u kutu memorije mi stoji pin 13 i 15 ali ne mogu pronaći neki koristan info, sliku, shemu

Zna li netko?

LP
0989739290

Multijet

 :tres:
Pozdrav.
Htio bi ugraditi mp3 player na svoj originalni autoradio,gledam po netu i treba kratkospojiti dva pina da bi prepoznao vanjski ulaz na pojačalo. Signal sam doveo i to nije problem već ne mogu pronaći koja to dva pina treba spojiti da se uključi vanjski izvor.

Nebi htio spaliti ulaze. Jel to netko već radio pa da podijeli iskustva?

Znači autoradio ima aux ulaz sa stražnje strane i kad stisnem tipku cd  na displeju uredno piÅ¡e aux, žuti jack je samo izlaz prema vanjskom pojačalu, plavi jack je ulaz za vanjski izvor tipa cd izmjenjivač, yatour, mp3 i slično.

Edit:
Našao sliku gdje treba krazko spojiti pin 13 i 15 na plavom jacku, ali kod mene ne funkcionira ili nešto krivo radim.

Pitanje:

Je li netko na svojem originalnom autoradio spajao vanjski ulaz tipa mp3,mobitel, yatour ili slično sa 3.5 mm banana utikačem na plavi jack  sa stražnje strane autoradio i da to funkcionira?
Ima li netko u ili oko Karlovca ili Jastrebarskog tako spojeno da je voljan da to isprobamo sa mojim radiom?
0989739290

Multijet

Nitko nema spojen vanjski izvor zvuka na original radio u vozilu??????????
0989739290

Lima_ri

"it doesn't matter what you're driving. what matters is how you drive it"

Multijet

#4
Da, sve sam to pregledao Å¡ta ima od videa, no:
- moj radio ima mp3 cd utor i radi mp3 bez beda, ovaj na videu nema mp3
- imam sve pinove na stražnjoj strani za žuti,zeleni i plavi jack
- žuti kabel uštekam i na radi, navodno koliko sam skužio to je izlaz za vanjsko pojačalo
- spojim plavi jack, kratko spojim pin 13 i 15 i opet ne radi

Ima li kakove veze godina,model,firmware i software radija,auta ili čega već, ne vjerujem da je nešto spaljeno.

Probati ću poslikati šta imam, možda netko otkrije nešto više
0989739290