GP curenje tekućine za pranje stakala

Autor tupi kut, 16 Ožujak 2016, 22:56:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

tupi kut

Imam problem sa prskanjem stražnjeg stakla.....primjetio sam da tekućina iscuri negdje kod stražnjeg kola na vozačevoj strani umjesto na stražnje staklo....ima li netko kakvog iskustva sa ovim problemom
miki ZD

Antonijo

Možda se crijevo odvojilo pa zato pušta...
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

dudo1

imam ja,puko ti slauf u onom buziru kaj ulazi u straznja vrata,poz

tupi kut

Je li ti bio velik problem to riješiti????
miki ZD

dudo1

ma to neka tvrda plastika,kupis mekani slauf i dvije spojnice pa premosti di je puklo

tupi kut

miki ZD

Multijet

Citat: dudo1  u 17 Ožujak 2016, 18:10:40
ma to neka tvrda plastika,kupis mekani slauf i dvije spojnice pa premosti di je puklo
Isti problem, isto riješenje
0989739290

Michael

Malo OT:
Da li Vi izvlačite tekućinu za pranje stakla kad je vrijeme prelaska s ljetne na zimsku ili samo dolijete? Probao sam izvući ostatak da zamijenim, ali bezuspješno.
Kupio sam 2L Sonax koncentrata zimske tekućine. Da li bi bilo kakvog kontra efekta kad bi ulijao taj koncentrat na ostatak ljetne tekućine (neznam koliko je ostalo)?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

gandi

Gdje si kupio sonax koncentrat? I koji?
A sto se pitanja tice, ja uvjek imam komcentrat razrijedjen sa vise ili manje destilirane vode, ovisno o godisnjem dobu. I samo nadolijevam, ne izvlacim staru van.

Ako ju zelis izvuci skini cijevcicu sa dovoda na Y racvu i aktiviraj pumpicu. Za to kratko koliko ti treba raditi da sve izbaci van nece joj se nista desiti.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Michael

#9
Hvala na savjetu, baš sam na taj način riješio slučaj [emoji4]
Koncentrat sam kupio danas u Kauflandu. Od danas je kod njih akcija na sav auto asortiman do 50%, tako da sam svašta uzeo.


Btw. razrijedio sam 1L koncentrata sa 1L destilirane vode, što bi trebalo prema deklaraciji sa posude, izdržati do -20°C. Tih 2L je napunilo posudu do kraja, tako da mi je još 1L koncentrata ostala za ubuduće.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Multijet

Samo dolijevam po potrebi, nikada ništa nije bilo.
0989739290

Tooutman

Ja dolio jučer of Alfacare čistog jer je koncentrat za -25 C. Zadovoljan sam. Koristim i ljetni od istog proizvoÄ'aća.
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699