Kako očistiti autosjedala?!

Autor AntonioK, 05 Travanj 2016, 21:44:59

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

Eto do sada sam ih čistio voda + vanish bilo je dobro onako na oko,ali bi sada tribalo isisati šporkicu unutar sjedala tj.izvuči prljavštinu,sol ,grinje i ostala čudesa-kako?
Da li je sigurno dati nekome u praoni da ih (nedaj bože isfleka) :violent-smiley-043:
ima li ko iskustva?

casual

Citat: AntonioK  u 05 Travanj 2016, 21:44:59
Eto do sada sam ih čistio voda + vanish bilo je dobro onako na oko,ali bi sada tribalo isisati šporkicu unutar sjedala tj.izvuči prljavštinu,sol ,grinje i ostala čudesa-kako?
Da li je sigurno dati nekome u praoni da ih (nedaj bože isfleka) :violent-smiley-043:
ima li ko iskustva?

krivi podforum, budu modovi prebacili

naravno, zato i služi dubinsko čišćenje i praone ;)
iz zadra si pa ti nisam blizu, a ne znam koga da ti u zadru preporučim
ali dubinskim čišćenjem bez problema 99% stvari odlazi ;)

Mike20

Mislim da se daju te originalne navlake skinuti pa ih sam opereš

Antonijo

Dubinskim čišćenjem se ne bi trebale pojaviti fleke poslije obavljenog posla.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

cicili

dubinsko i ako je odradeno kako treba nema fleka i sicevi budu ko novi.  :smile:

AntonioK

Citat: Mike20  u 05 Travanj 2016, 23:29:06
Mislim da se daju te originalne navlake skinuti pa ih sam opereš
kako'

cicili

nebi se ja s tim zezao, nek se malo pokupe ili bilo sta ko ce to vratit nazad a i ovako su navucene na jedvite jade.  :D:

lijepo za 300kn ces nac dubinsko ciscenje kompletnog auta negdje, a mozda i manje, i bez brige dodes po cist auto.  :smile:

Mike20

Nema se Å¡to pokupiti, jedino malo truda, na Puntu sam skidao kompletno sve originalne presvlake i oprao ih doma.

Trošak, 0 kuna
Na Marei nekad davno sam dao dubinski čistiti, i relativno dosta je tebalo da se spužva osuši

cicili

to jest, treba cekat lijep suh topao i suncan dan za takve zahvate.

AntonioK

prije prodaje sam dao bravi čistiti siceva trajalo je oko 4h.Danima je davala vlaga iz siceva,faca mi rekao da je bilo pranje na suho bez vode :haha3:
zato sam mislija dobiti neku preporuku(provjerenog majstora)


casual

svaÅ¡ta se tu da pročitati  :facepalm:

Citat: AntonioK  u 06 Travanj 2016, 13:55:18
prije prodaje sam dao bravi čistiti siceva trajalo je oko 4h.Danima je davala vlaga iz siceva,faca mi rekao da je bilo pranje na suho bez vode :haha3:
zato sam mislija dobiti neku preporuku(provjerenog majstora)

dubinsko traje oko 4 sata kompletnog auta
ako je radio na "suho", radio je s parnim čistačem i nije dobro usisao kasnije ako se kasnije vlaga osjetila

kaj se tiče dubinskog, ja nikad stranki ne vraćam mokar auto
to je moje pravilo
raÄ'e će auto biti 2 dana kod mene nego da se pojave kasnije flekovi ili vlaga smrdi

po ljeti je lakše jer je toplo pa sunce posuši sve vrlo brzo

cicili

naravno jer ga se ne sjete ostavit otovorenog da se susi kad dodu kuci i onda se usmrdi pa se tebi vracaju da nisi napravio kako treba.

bura mila majka za dubinsko.  :D:

casual

Citat: cicili  u 07 Travanj 2016, 10:06:18
naravno jer ga se ne sjete ostavit otovorenog da se susi kad dodu kuci i onda se usmrdi pa se tebi vracaju da nisi napravio kako treba.

bura mila majka za dubinsko.  :D:

zato od mene ne dobiju mokar auto, nego suh
upravo iz tog razloga
jer kad vlaga uÄ'e u ventilaciju, treba i nju dezinficirati