Kupovina - Bravo

Autor Ivansi, 26 Kolovoz 2016, 20:00:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Ivansi

Obojici hvala na miÅ¡ljenjima, zato sam/smo tu  :ok1:
Estetika mi jako puno znači kod vozila, tako da se nekada niti ne razmišlja realno, koliko bi se trebalo.
Samim time, ovaj nissan mi je očajan (iako hvala na linku i trudu  :ernaehrung004:)
Bravo mi je bio otkriće, a po nekim dobrim prilikama mi se čak i uklapao u budžet (iako ovaj gore navedeni ne mora u tim granicama), tako da sam se ozbiljno zapalio.
Same performanse auta mi nisu previše bitne, naravno, više je bolje ali nije presudno.
Zanimalo me koji su se motori pokazali najboljima, tj što nudi 1.4 motor i koliko bi "problem" mogla biti kilometraža od 100-150k km.
Å to se tiče Astre, ona mi se sviÄ'a, ali opet dosta ljudi se žalilo na nju..(e sad dali se radi o nekom specifičnom modelu ili svima ne znam..)

Mike20

Održavanom autu nije problem ni 200 000km.
Bitno je da je poznata povijest održavanja, a ne da se prodavač želi riješiti auta radi nekog problema koji ne može riješiti

Ivansi

Citat: Mike20  u 28 Kolovoz 2016, 20:27:56
Održavanom autu nije problem ni 200 000km.
Bitno je da je poznata povijest održavanja, a ne da se prodavač želi riješiti auta radi nekog problema koji ne može riješiti
Da naravno,
kažem imam vremena pred sobom pa ću dobro odvagnuti :wink:

Andy85

Citat: Ivansi  u 28 Kolovoz 2016, 16:43:23
Obojici hvala na miÅ¡ljenjima, zato sam/smo tu  :ok1:
Estetika mi jako puno znači kod vozila, tako da se nekada niti ne razmišlja realno, koliko bi se trebalo.
Samim time, ovaj nissan mi je očajan (iako hvala na linku i trudu  :ernaehrung004:)
Bravo mi je bio otkriće, a po nekim dobrim prilikama mi se čak i uklapao u budžet (iako ovaj gore navedeni ne mora u tim granicama), tako da sam se ozbiljno zapalio.
Same performanse auta mi nisu previše bitne, naravno, više je bolje ali nije presudno.
Zanimalo me koji su se motori pokazali najboljima, tj što nudi 1.4 motor i koliko bi "problem" mogla biti kilometraža od 100-150k km.
Å to se tiče Astre, ona mi se sviÄ'a, ali opet dosta ljudi se žalilo na nju..(e sad dali se radi o nekom specifičnom modelu ili svima ne znam..)

evo na mjeru t-jet u se okrenulo 125 tkm, s motorom nije bilo nikakvih problema... generalo je isto ok i osim reparacije polusovine, nije bilo nikakvih problema, samo sredovno odrzavanje i gas!!

ja rasmisljam da prodam svoj, pa ako si zainteresiran javi...

Ivansi

Citat: Andy85  u 29 Kolovoz 2016, 19:23:42
evo na mjeru t-jet u se okrenulo 125 tkm, s motorom nije bilo nikakvih problema... generalo je isto ok i osim reparacije polusovine, nije bilo nikakvih problema, samo sredovno odrzavanje i gas!!

ja rasmisljam da prodam svoj, pa ako si zainteresiran javi...
Realno je očekivati kupnju u razmaku od siječnja do travnja.
Zainteresiran sam svakako, ali je pitanje da li se uklapa u moj budžet  :ok1:

Andy85

Citat: Ivansi  u 29 Kolovoz 2016, 19:36:10
Realno je očekivati kupnju u razmaku od siječnja do travnja.
Zainteresiran sam svakako, ali je pitanje da li se uklapa u moj budžet  :ok1:

cijena je malo vise od tvojega budzeta, ali mozda se dogovorimo...

Ivansi

Citat: Andy85  u 29 Kolovoz 2016, 20:08:20
cijena je malo vise od tvojega budzeta, ali mozda se dogovorimo...
U svakom slučaju sam zainteresiran  :celebrate:

Mike20

Ak je malo viÅ¡a od navedenog buÄ'eta, to je super.

Andy85

Citat: Mike20  u 29 Kolovoz 2016, 20:13:46
Ak je malo viÅ¡a od navedenog buÄ'eta, to je super.

pa nije bas malo  :joj:

Ivansi

Bome jako dobar Bravo  :ok1:
Nikad ne znaÅ¡, bude li prilike možda i padne dogovor  :ernaehrung004: