Lancia delta 2

Autor Psiho, 25 Travanj 2016, 19:26:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

Psiho

Posto nemamo podforum nase lancia-e predstavljam svoju lanciu deltu 2 99' godina 1.6 16v. Auto je kupljen nakon sto je moj voljeni fiat stilo abarth zapaljen, a trebao mi je jeftin auto (citaj stvarno jeftin) jer uskoro pocinjem radit na novom poslu pa imam dosta do tamo. Lancia je 2003 uvezena iz italije i vozena je od strane istog covjeka 13.5 godina. On je neki informaticar i maler koliko sam skuzio i auto izvana ima udubine i ogrebotine od tog grubog posla, ali u 7 mjesecu bude lakirana. Mehanicki je zasad u odlicnom stanju (osim rucne koja slabo drzi iz nekog razloga, a nove su pakne). Elektronika je li la (nekad se suvozacev prozor da otvorit i zatvorit sa vozaceve strane, nekad ne. I ne radi zadnji brisac). Malo je visoka ali ovjes je u redu, pa bude u neko blize vrijeme spustena Sve ukupno sam zadovoljan. Mislim ovaj dio foruma vjerovatno niko ne cita pa ovo pisem za sebe. Jos bi stavio slike al ne znam kako pa je ovo za sada to.
Bistar sam kao krem juha :D

Psiho

Nadam se da ce ovo uspjet sa slikama





Bistar sam kao krem juha :D

topolino

Nabavi sa modela 3v hpe oznake, prednji trap i blatobrane, ima siri trag kotaca. Ljepa lancia i stavi plin jer taj motor voli popiti.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Bero

Dobra teta uletjela u kadar na drugoj slici  :yesyes:

Inače, dobro izgleda lančica jedino ove čeličane grizu za oči  :D: A Å¡to se tiče ovih problema, ovo s prozorom je vjerojatno do tipke prekidača, a motorić zadnjeg brisača ako je isti ko na 145 i punto mk1 onda se vjerojatno zapekla osovinica - klasičan problem
Samo boxer bajo moj :)

goran20vT


Šta je sa stilom bilo di je završil?

Psiho

Izgleda bolje na slikama neg uzivo. :laughing-smiley-001:
Kaj se tice blatobrana i trapa to bude isto u 7 mjesecu. Trenutno trazim lijevu prednju maglenku i zadnji spojler od hpe-a bijeli ili crni. Felge su zimske :funnyshit: tak da lijetne su isto celicne al nisu korodirale. Alu felge budu vjerovatno za 3-4 mjeseca.
Stilo je zavrsio na auto otpadu. Pozar se prosirio sa drvarnice kod rodbine kad smo bili i cijeli je izgorio :kmeee:
Jel ima tko ideju za rucnu?
Bistar sam kao krem juha :D

Psiho

Citat: Bero  u 25 Travanj 2016, 21:12:25
Dobra teta uletjela u kadar na drugoj slici  :yesyes:

Inače, dobro izgleda lančica jedino ove čeličane grizu za oči  :D: A Å¡to se tiče ovih problema, ovo s prozorom je vjerojatno do tipke prekidača, a motorić zadnjeg brisača ako je isti ko na 145 i punto mk1 onda se vjerojatno zapekla osovinica - klasičan problem
Teta je sestra. Zamjena moguca za alu felge  :rofl:
Bistar sam kao krem juha :D

franjo-fritz

Upitno kakve su sajle rucne
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Psiho

Kod kog bi to mogao kupiti i zamjeniti i koliko bi me to zadovoljstvo kostalo?
Bistar sam kao krem juha :D

franjo-fritz

ÄŒek malo imali ona odozada dobose ili diskove?
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Psiho

Bistar sam kao krem juha :D

franjo-fritz

Eee onda je problem.. Moguce da su zadnje čeljusti u banani..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Psiho

Ooo ne, nadam se da nisu. Kak da provjerim to?
Bistar sam kao krem juha :D

Psiho

Znaci ovak kad potegnem rucnu kao "sivonja" tj do kraja onda drzi. A na pol se mogu vozit s malim otporom.
Bistar sam kao krem juha :D

Bero

Za prvu ruku probaj našpanati sajle, a ako su loše zamjeniti... Mislim da sajla nije više od 100 kn/kom
Samo boxer bajo moj :)