Lancia delta 2

Autor Psiho, 25 Travanj 2016, 19:26:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

cicili

ne izgleda uopce na slikama lose ta lancia.  :ok1:  ako napravis sve sto si napisao bit ce to odlican auto.  :D:

Psiho

Hvala ljudi. Sutra me ceka tehnicki pa budemo vidli kak bumo prosli. Valjda me ne bude rusio zbog rucne. A sad idemo na pranke pa stavim slike motora i unutrasnjosti
Bistar sam kao krem juha :D

gandi

Citat: Psiho  u 25 Travanj 2016, 21:22:21
Teta je sestra. Zamjena moguca za alu felge  :rofl:
Moze

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

gandi

Ovo sto se rucne tice, sajle su ti se rastegnule

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

Psiho

Moze. Nosi sestru, al nema vracanja kasnije.  :haha7:
Neg jel ima netko na forumu da je dobar majstor i da je u zgu? Jer ja sve koje znam rade samo krampwagen. A karic ovlasteni mi je preskup. Ugl ak ima neki nek se javi da cujem koliko bi me ispala zamjena sajli rucne ili zatezanje. Jel mogu to sam zategnut jer ima neki "saraf" tu kod rucne
Bistar sam kao krem juha :D

gandi

Trebao bi ti biti vijak s donje strane poluge, ispod zastitne plastike.
Promjeniti ih mozes sam. Treba ti par minuta po strani.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

franjo-fritz

Citat: gandi  u 26 Travanj 2016, 11:09:04
Trebao bi ti biti vijak s donje strane poluge, ispod zastitne plastike.
Promjeniti ih mozes sam. Treba ti par minuta po strani.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon


par minuta??  Daaaaa..
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

casual

Citat: Psiho  u 26 Travanj 2016, 10:20:26
Moze. Nosi sestru, al nema vracanja kasnije.  :haha7:
Neg jel ima netko na forumu da je dobar majstor i da je u zgu? Jer ja sve koje znam rade samo krampwagen. A karic ovlasteni mi je preskup. Ugl ak ima neki nek se javi da cujem koliko bi me ispala zamjena sajli rucne ili zatezanje. Jel mogu to sam zategnut jer ima neki "saraf" tu kod rucne

javi se franji s posta iznad ovoga ;)
doktor za fiate :)

Psiho

Rucna zategnuta. Al smo imali veselje s podom kad je dosao na grabu. Majko isusova :facepalm: limarija pocincana my ass. Pod zrel za mjenjanje, sad je limar zakrpal za tehnicki pa bumo sutra vidjeli. U 6 mjesecu me ceka mjenjanje poda.  :sad-smiley-021:
Bistar sam kao krem juha :D

Bero

Nije to do (ne)pocinčavanja, nego se auto vozio po kontinentu i posoljenim cestama a nije podvozje redovito prano, i eto ti veselja...
A 17 godina na grbači samo pogorÅ¡ava situaciju. Nego, Å¡to nisi ti taj auto iÅ¡ao gledati na dizalicu prije kupnje  :82: :82: :82:
Samo boxer bajo moj :)

gandi

Citat: franjo-fritz  u 26 Travanj 2016, 12:06:45
par minuta??  Daaaaa..
Gle, ja znam da tebi "treba vremena" jer moras na neki nacin opravdati satnicu koju naplacujes.
A kad ja neke poslove radim sebi ili nekom svom je potpuno drugaciji par rukava i mogu komotno napisati kako sta ide, koliko sto traje itd itd.

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

Bero

Ovo sve ovisi o tome kako imaš sreće sa skidanjem i odšarafljivanjem vijaka i matica koji mogu biti jako zapečeni...
Tako smo prijatelj i ja mjenjali dva homokinetička zgloba na mom autu 8 punih sati, a pola tog vremena je otpalo na skidanje centralnih matica na glavčini  :D: Toliko su bila zepekle da smo ih morali izbuÅ¡ivati van  :jao:
Samo boxer bajo moj :)

franjo-fritz

Da naplacujem satnicu bio bi bogat čovjek i nebi radio fiate, alfe, lancie.. Tu para nema... Ne možeš definirati da neki posao traje par minuta.... Mehaniku radim svaki dan 20+godina,i kad mislis "ah ma to je picin dim" e onda nastaju problemi.. A ti onda objasni musteriji zašto se otegne posao. Ili to što mu radiš ne valja....
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Psiho

Citat: Bero  u 26 Travanj 2016, 19:21:18
Nije to do (ne)pocinčavanja, nego se auto vozio po kontinentu i posoljenim cestama a nije podvozje redovito prano, i eto ti veselja...
A 17 godina na grbači samo pogorÅ¡ava situaciju. Nego, Å¡to nisi ti taj auto iÅ¡ao gledati na dizalicu prije kupnje  :82: :82: :82:
Nisam isao na dizalicu jer je auto bio ne regan (i jos uvijek je sam kaj sad ima probne table). Pod je narucen za rijesavanje vec kroz dva tjedna. A i lakiramo u 6 mjesecu tako da pratite temu. Bude zanimljivo :85565:
Sutra tehnicki pa javim kako (citajte ako :haha7: ) prodemo
Bistar sam kao krem juha :D

Bero

Citat: Psiho  u 26 Travanj 2016, 20:29:56
Nisam isao na dizalicu jer je auto bio ne regan (i jos uvijek je sam kaj sad ima probne table). Pod je narucen za rijesavanje vec kroz dva tjedna. A i lakiramo u 6 mjesecu tako da pratite temu. Bude zanimljivo :85565:
Sutra tehnicki pa javim kako (citajte ako :haha7: ) prodemo

Uh, nadam se da je onda bar cijena bila u skladu s time  :eusa_whistle:

A Å¡to se tiče tehničkog, neka drug Radić bude u pripravnosti negdje u pepeljari, nikad se ne zna  :D:
Samo boxer bajo moj :)