Zamjena svih brava

Autor robert_zd, 11 Srpanj 2016, 22:44:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

robert_zd

Znaci situacija je da mi je starome dok je bija na plazi s mojim autom netko maznuo torbu i u njoj kljuc (skakavac) od mog brava. Odma je odnio ponistit kod tog kljuca da ne moze upalit auto. Sad sto je najpametnije, zamijenit sve 3 brave i napravit oba nova kljuca ? Samo skakavac je 2400 kuna koliko mi je stari reka, nije pita za brave i zamjenu, jel ima netko ovakvo iskustvo , koja je cijena za sve zamijenit ? Hvala 

kiky776

Možda se više isplati uzet komplet brava s ključevima sa nekog slupanog
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

cvike19

najbolje nadi isti takav auto i poskidaj sve bravice i uzmi jedan kljucsamo neznam sta ces sa kodom

franjo-fritz

Mislim da ces posjetiti obliznji ovlasteni servis.. Ako se radi o novom bravu...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

cvike19

ma najlakse je zamjenit sve bravice i uzet novi kljuc
daljinski se lako preprogramira od bilo kojeg brava (bar bi trebalo biti tako)
kad nades sve bravice i jedan kljuc
kupis jos jedan kljuc na njuskalu...bilo koji
i iskoristis samo daljinski za sebe
kljuc si narezes a za kod ces napraviti isto sto i sa prvim kljucem

AntonioK

Mogu ti dati broj od jednog slupanog bravo sporta,pa pitaj za brave i ključ

robert_zd

Citat: AntonioK  u 12 Srpanj 2016, 13:38:54
Mogu ti dati broj od jednog slupanog bravo sporta,pa pitaj za brave i ključ
Za par dana dolazim sa broda pa ako zatrebam te kontaktiram, Hvala

josssip

odes do kljucara i preslozi ti sve brave na neki drugi kljuc..

Poslano sa mog Titans2_DG700 koristeći Tapatalk


robert_zd

ponuda ovlastenog sve brave 1 skakavac I jedan obicni kljuc + ugradnja 7400 kn  :ohmy:
pa sto ja vozim stvarno Fiat, u PM neka ga vozi ko god hoce :wall:

franjo-fritz

Citat: cvike19  u 12 Srpanj 2016, 09:24:35
najbolje nadi isti takav auto i poskidaj sve bravice i uzmi jedan kljucsamo neznam sta ces sa kodom
uzeti sve brave+kljuc+čitač +modul+body ecu
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

robert_zd

Narucen samo skakavac u ovlastenom. Na toj plazi su bila doslovno dva auta i da je htio mogao je odvest auto a nije ga cak niti otvorio a unutra mobitel i pare ko sto svi drzimo kad smo na kupanju. Zato necu minjat sve brave i tlacit se s time, ako je mislio nesto sa autom bio bi napravio. Na kraju krajeva, ako i ukradu brava pucamo na novu giuliju  :violent-smiley-043:

Mike20

Sorry, ti si bar s mora i znaÅ¡ da se to stalno dogaÄ'a. Ne kužim ljude koji to samo tako ostavljaju na plaži bez nadzora i odu se kupati.

robert_zd

Ma znam, desilo se starom, moglo se svakome. Svatko od nas, pa i ja nosi kljuc od auta sobom jer istim dodje na more. Nemas ga di ostavit. Gluplja stvar je da covik odnese torbicu sa gacama i maicom koi ne vride nista a kljucem od auta uopce ne otvori auto nego sve negdi vjerojatno baci. Pa barem vrati kad nema nista korisno i ko nemas muda otvorit u auto i vidit sto ima unutra.

AntonioK

E da stari nije bacija oko na koji bikin :yahoo:

shokre

Pa odi u ovlasteni servis da ti poniste samo taj kljuc i naruci si novi kljuc i bok.
Cak i da ude s njim u auto nece ga moc upalit poslje a kako i sam kazes ako nije odma uzeo nista...