Stilo jtd-ugradnja air-baga u siceve

Autor alstajdu, 19 Prosinac 2016, 08:59:03

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

alstajdu

Kao Å¡ta piÅ¡e u naslovu,ugraÄ'ivao sam air-bagove u siceve koji ih nemaju.PoÅ¡to sam kupio siceve bez njih,malo sam iÅ¡ao kemijat.Ali nije uopće straÅ¡no.Evo par slika.



Senzor na sjedištu starog sica.



Malo sam urezao spužvu zbog kutije senzora poÅ¡to drugi sic nema predviÄ'eno mjesto za to.

Air-bag iz naslona

Pošto nisam htio rezuckat po spužvi u naslonu,samo sam malo jače nategnuo tapecirung preko air-baga i gotovo.

Malo je izbočem air-bag ali nema veze

Platno sa naslona nisam skidao,samo sam ga odigao da mogu zašarafiti air-bag pod spužvu i to je to.
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

Mike20

 ZaÅ¡to bi to iÅ¡ao raditi uopće? Sam dio gdje je originalno airbag je drugačiji da bi se on mogao izmjeriti van u nedajbože situaciji, ovak će okinuti pre.a unutra, ne vidim original poklopac izvana

alstajdu

Stilo nema poklopac nego potrga sjedalo kad se aktivira.Evo original

EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

alstajdu

EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

Mike20

Sigurno nije airbag nožem urezan u spužvu i samo tak navučena tkanina preko njega.
Al dobro, bar sad imaÅ¡ ugraÄ'en katapult na sjedalu  :joj:

Samo ne kužim početak priče.
Tvoj auto je originalno imao boćne zračne jastuke.
Onda je netko stavio sjedalo bez njih, pa si ti sad to obično sjedalu izrezbario i ugradio airbag?

alstajdu

Ne.Moji su bili katastrofa a drugi koje sam nabavio nisu imali air-bag
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

gandi

Što nebi trebale te tkanine od siceva trebale imati područje po kojem pucaju kad se zračni aktivira? Slabiji šav ili nešto tako slično...
Isto mislim da bi sklop zračnog trebao imati položaj u sicu izveden na način da se stražnom stranom oslanja na metalni okvir unutar samog sica, da se ne desi kod aktivacije da odleti na kontra stranu i zabije se u osobu koja sjedi u autu.

inaće, zračni nije baš za zajebanciju...

https://www.youtube.com/watch?v=Ar3DTXIlCDg
--->>>    click here      <<<---

Mike20

Velim ti da je složio kataput sjedalo.
Nedaj bože da se to aktivira dok je neko na sjedalu

alstajdu

Air-bag se drži vijcima za željezni okvir sjedala.Ne može bit katapult.Lako je napamet zaključivat.Jedina razlika je šta je spužva tanja na mjestu gdje je air-bag.Ja sam za svaki slučaj narezao spužvu koja ide preko njega ali sumnjam da to utječe na išta.Rastavio sam jedno sjedalo sa aktiviranim jastukom.Nema razlike u navlaci.Uostalom,ako netko hoće donirat sjedala da ih na isti način presložim,može i tako pa ćemo aktivirat jastuk.
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

gandi

Prije nigdje nisi spomenuo da si ih zašarafao za sjedalo, samo da nisi htio rezati spužvu i da si preko njega napeo tkaninu.
:ok1:
--->>>    click here      <<<---

alstajdu

Jbg moja greÅ¡ka.Ugradio sam ih na način i mjesto na kojem su tvornički ugraÄ'eni.Vijcima se drži na okvir.Večeras ću vozački sic pa ću malo detaljnije poslikat
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

alstajdu







Evo kako se drži air-bag,tako će i kod novog sica
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!

alstajdu

Evo samo da napišem ma sam sjedala montirao i sve je dobro.Ne pišti signal,lampica ne svijetli,ništa ne javlja grešku.Sutra ću slikat,jer je malo mračno.Uglavnom ja sam prezadovoljan
EATS FORDS AND SHITS ON VOLKSWAGENS!