SAVA ESKIMO HP - Vaša iskustva sa nevedenom gumom

Autor Stilo M, 16 Studeni 2016, 14:03:35

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Stilo M

Imam gume iz naslova u dimenziji 205/55/16
Kupljene ove godine u 1.mj. i vozene svega 500km dok je bilo snijega..Nakon toga skinute i pospremljene i sad opet stavljene na auto.
Dosta su mi glasne i proizvode zvuk slican kad je ležaj gotov..
Dali netko ima takve gume i kako ste zadovoljni s njima??
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

ccm

Ja sam ti imal na Puntu, 195/50 R15. Bile su ok. Sad imam 175/65 R14 Semperit, za sada mi se cine puno bolje. Tise, udobnije naravno, a drze podjednako. Kocenje po mokrom odlicno za sada.
Save su mi se dosta sklizale po snijegu, ali to sam pripisal sirokoj gumi i laganom autu. Vidjet cemo kak ce bit ove godine sa Semepritom.
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

danci1993

Ja imam 195 65 15, nemam niti jedan prigovor na njih, stari ih isto vec puno godina vozi kaze da nikad drugu gumu nebi kupio, govorim o omjeru cijene i kvalitete, daleko od toga da je najbolja guma, ali za nase uvjete i vise nego dobra...

goran20vT

Imao ih u par dimenzija i sve 5...
GLasnije jesu daal sad sam kupio Continental ts850,vozim 2 sezone kao najbolja guma bila po testovima,ja razlike nisam vidio osim po masnoj cesti tamo je conti nešto bolje

Mi$ki

Kad ih stavim prvih par dana pojačam radio, a poslije se navikneš na buku (stvarno su jako bučne ) ostalo za tu lovu super.

Stilo M

Citat: Mi$ki  u 16 Studeni 2016, 16:01:01
Kad ih stavim prvih par dana pojačam radio, a poslije se navikneš na buku (stvarno su jako bučne ) ostalo za tu lovu super.
Znaci isti ko i meni??
Zvuk wu wu wu wu...  :haha7: :haha7:
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

aquarius017

Ja ih imam već treću zimu 205 55 16, koristim ih samo zimi jer imam druge ljetne, gume su sasvim ok, ne troše se tako brzo i nisu mi nešto ni bučne. Nek izdrže još ovu treću sezonu, ja zadovoljan. Inače, najbolje zimske koje sam imao bile su Nokian.

Poslano sa mog ASUS_Z00AD koristeći Tapatalk


Boxer

Ja ih imam na 145, dobra guma ali bučna poprilično, S3+ je daleko tiša
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

franjo-fritz

Citat: Boxer  u 16 Studeni 2016, 18:05:57
Ja ih imam na 145, dobra guma ali bučna poprilično, S3+ je daleko tiša
i ja ih imam....imam osjecaj ko da su lezajevi na kotacima otisli..strasno
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Green Punto

i ja sam ih gledao i mislim da cu ih uzet...

Boxer jesi opazio jos kakvu razliku izmedu save eskimo s3 i save eskimo hp. ili je samo razlika u zvuku?  :smile:
Cuore Sportivo   :wiii:

gokiSP

Mene uzasno iritira ta buka, ja sam svoje skinuo vrlo brzo

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


ccm

Frend ima hp2 na octavii, 205/55 R16. Bucnije jesu od ljetnih, al nisam primjetil taj zvuk lagera. Mozda su one bolje, a mozda nisam slusal. Na svom Puntu isto nisam primjetil takav zvuk, al ono, to je Punto, konkurencija je velika, treba se izborit da neki zvuk nadglasa ostale i izdvoji se :)
Nebu mene niko v mojoj koruzi...

Boxer

Citat: Green Punto  u 16 Studeni 2016, 18:15:19
i ja sam ih gledao i mislim da cu ih uzet...

Boxer jesi opazio jos kakvu razliku izmedu save eskimo s3 i save eskimo hp. ili je samo razlika u zvuku?  :smile:

Po kiši i bljuzgi bolje od S3, po snijegu daleko lošije. Za prosječnu zimu kakve su kod nas HP je bolji izbor od S3, pogotovo za one koji voze jedne gume cijelu godinu
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Green Punto

a bul sit, fak....dobro, hvala na info.
Ma imam ljetne Dunlop BSR, tako da mi samo treba tih par mjeseci neka zimska...ma budem vidio  :ok1:
Cuore Sportivo   :wiii: