Lampica volana

Autor 0p3rat0r, 15 Svibanj 2016, 14:31:25

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

0p3rat0r

Pozdrav imam problem sa lampicom volana na puntu mk2   1,9 disel upali se i onda tesko upravljat volanom ne stalno ali ponekad pogotovo kada ukljucim city mod

Ivek Zapresic


Baso_1990

Prijatelj mi je ima s tim problema prilemija je ponovo lemove na plocici i sve je.bilo ok ali to je samo laksi oblik tog kvara

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


Kreator

Citat: 0p3rat0r  u 15 Svibanj 2016, 14:31:25
Pozdrav imam problem sa lampicom volana na puntu mk2   1,9 disel upali se i onda tesko upravljat volanom ne stalno ali ponekad pogotovo kada ukljucim city mod

Znam da je tema stara (piše NOVO) ali imao sam sličan kvar i u suštini je bio banalan.
Akumulator skoro ispražnjen, servo motor nema snage za pokretanje i pali se lampica.
Zanimljivo je što automobil uredno upali, nema dugog verglanja, ali tek kad sam napunio akumulator više se nije gasio servo niti se palila lampica.
Eto, prije ozbiljnijeg kvara može Vam se desiti i ovo.

vedri28

Imao sam isti problem. Palila se isključivo nakon jutarnjeg paljenja i isključivo zimi. Upalim auto, napravim 500 m i lampica se upali. Ugasim auto, upalim, sve normalno i vozi. DeÅ¡avalo bi se u prosjeku jednom u tri mjeseca. Akumulator je bio OK i dogaÄ'alo se vrlo rijetko pa se nikad nisam pozabavio s tim, a po odgovorima očito je to učestali problem.
Punto 188.2 1.2 16V
Stilo 1.4 16V
Bravo 1.9 JTD 120

topolino

Bc kada registrira manji napon (zimi cesto) ili nestigne odvrtiti sve lampice, a krenuo si paliti auto ugasi servo, grijac zadnjeg stakla, brisace. To je kao da ti vrisne alternator i inda pogasi sve velike potrosace da stignes u servis. Na berlingu je istu stvar radilo, a tako i na curinom puntu i jos nekoliko punta mk2
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: