Main Menu

oem zvucnici

Autor topolino, 05 Lipanj 2016, 18:35:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Neznam di staviti u oglase ili ovdje  :neznam:
Ima li tko oem visokotonce da mu skupljaju prasinu i 16cm wofere?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20


topolino

Rado, ali mi se neisplati. Rjetko sam sam u autu, a i oem su im preglasni
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

A za koji auto?
Možda ćeš original rabljeno platiti isto/više nego navedene nove

topolino

Hyunda. Mislio sam se ozicat od nekog tko je mjenjao muziku u autu jer oem uvjek zavrse u kanti.  Ma kupit cu ove jer moram mjenjati i radio.
Koja je razlika izmedu ovih auditor kut rip 165s i focal auditor 165s? Specifikacije su im iste, materijali isti, jedino su mrezice druge i natpis na skretnicama.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

A i cijena je nekoliko puta manja. Ne znam, nikad ih nisam probao paralelno u istom autu na istom HU. Ja sam zadovoljan jako s njima, s obzirom na cijenu, mislim da su best buy. Uzeo sam i jedne doma nek stoje ak zatreba.

topolino

Focalu je Auditor je kao Lightning audio za Rocford. Sada Focal Performance Auditor je kao "bolja" verzija samog auditora tj. ima naziv Focal   :neznam:
Ima li koja preporuka za HU? Razlika izmedu entry i medium class je samo u kolicini cincheva i "nekim" extra postavkama.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20


cicili

Topolino koliko love toliko muzike. :) imao pioneer seriju 2 pa 3 pa 5 pa 8 i sad alpine 178bt cini mi se. Svaki je donio neko poboljsanje.
Recimo ova multimedija mozda i nije losa ali definitivno za tu lovu kupis polovan alpine u stanju kao nov neku top verziju. Sve ovisi sta zelis.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


topolino

E ja bi pun kufer toga. Komplet aktivni sustav sa procesorom zvuka i nije mi problem iskesirati lovu u pametan sistem koji bi svirao jednako ako ne i bolje u nekim stvarima od hig end sustav. Samo sto ce mi kada moj auto je vecinom na papiru, a kada ga vozim nisam sam  :kmeee:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

core3i

UzmeÅ¡ NiZHi TT0-28 i dobre sluÅ¡ke.  :smile:

Mike20

Citat: cicili  u 06 Lipanj 2016, 23:09:02
Topolino koliko love toliko muzike. :) imao pioneer seriju 2 pa 3 pa 5 pa 8 i sad alpine 178bt cini mi se. Svaki je donio neko poboljsanje.
Recimo ova multimedija mozda i nije losa ali definitivno za tu lovu kupis polovan alpine u stanju kao nov neku top verziju. Sve ovisi sta zelis.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk

Novi Pioneer MVH serija za 349 kn i 25mj. garancije svira super za tu lovu za 98% ljudi.
Da bi stavio neki vrh muzike u auto, prvo moraš imati višu klasu auta koji ima serijsku dobru izolaciju, ili u svoj probati maximalno izolirati, promjeniti nosače motora i onda može uživati u zvuku tijekom vožnje bez prenošenja buke sa ceste i motora u kabinu
Trpanje muzike skuplje nego Å¡to auto vrijedi su bedastoće, osim ako time ne zaraÄ'ujeÅ¡ noFce

cicili

nista nije ludost ako uzivas u tome i imas novaca za to sto radis. ludost je bicikla od 2000e ali ako volis biciklizam i uzivas u tome onda ima smisla.  :smile:

no da se vratimo na temu.
radio koji si naveo, vise puta ugradivao ljudima i sve ostalo u autu je bilo oem, i da bolje svira od org radija toliko ti mogu rec.  :smile:  mislim za tu lovu vjerovatno nema bolje.

ako ides na aktivu najlaksi/najjeftiniji nacin je pioneer 80PRS.  :smile:

topolino

I sta ce mi kada je auto stalno kod cure i kada ga vozim sam sa njom, a njoj je i OEM previse. Jedno se zelje, drugo su mogucnosti. Kupovat jos jedan auto samo da mogu utrpat si muziku koju zelim, e to je besmisleno! Do kraja ljeta ce ici auditor i radio. Mozda sjedne neki amp ako budem do volje
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

Ovaj pioneer 80PRS je zanimljiva igrackica  :smile:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: