Main Menu

oem zvucnici

Autor topolino, 05 Lipanj 2016, 18:35:55

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

Je, lijepo to blinka i svjetluca

topolino

Pioneer Deh-80prs 2200 nov i 1900 polovni. Slabo ima polovnih.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

cicili

da nije cak ni skup nov ako ti sve te opcije trebaju, i ako planiras neku 2 way aktivu. ali za to treba i adekvatna pojacala pribavit, kablirat, dampirat, panele izradit... i onda sve ustimat sto nije ni malo lako.  :D:

topolino

Nije. Vrata su dampirana, zvucnike imam dio helix precision P206p. Visoke pokusavam naci, ali bas i nema zastupnika u blizini :(
Radio za opcije koje nudi nije skup, samo nisam siguran zasto 2 way kad ima 3 preout + SW? Minus mi je sto ga nema za kupiti u ducanu nego samo on line :(
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

cicili

neznam di ga ima kupit ali boze moj danas internet trgovine sve imaju manje vise pouzece ne vidim problem.

tako je radio ima 3 izlaza ali od ta 3 jedan je sub a dva ti ostaju za sisteme.  :wink:  i zasto visoke moras uzet od helixa ako se nemogu nabavit?
i tako da udes u ovu pricu ides na aktivu netrebaju ti skretnice pasivne tako da bilo koji visoki mozes pogonit kad ga rezes na radiju, ili neki manji full range umjesto visokog.  :smile:

to je imao Bos sa foruma iz rijeke u svom grande puntu i upravo taj radio, i meni se jako svidjela ta kombinacija. cak sam ja sebi htjeo nesto tako slozit ali previse zezanja oko skretnica kad mi je sve u pasivi a s druge strane da sam isao na aktivu puno toga bi mi jos trebalo pa sam odustao jer i ovako svira sasvim ok.

topolino

Nemogu ga platit na rate :DD:
Salim se vise volim klasicni ducan .

Ovaj ljevi pored usb je line in?
Imas koju preporuku za visoki, da moze ici nize od 5Khz?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

cicili

to lijevo je vjerovatno ulaz. pa koliko znam svi manje vise sviraju ispod.  :D: moj sistem je na 4khz rezan sa 6 dB/oct, ako ga rezes strmije ide on debelo ispod. mislim da ga je bos slusao na 2.5 ili 3 khz u aktivi jer sam ja od njega uzeo ovaj sistem. 
neznam svi hvale visoke od audisona iz one voce serije. pojma nemam iskreno ispo sam iz tih voda totalno, i ono malo sto sam znao sam zaboravio ali cisto sumnjam da ces kupit nesto, slozit i da ce tu zavrsit prica, uvijek ce te nesto kopkat da promjenis, dodas, isprobas...  :D:

topolino

Toga se i bojim :D
Jednom kada krenes nema povratka, a kada vec imas predispoziciju onda si ga nagrabusio.
Wofer ide do 5 Khz, ali bih ga htio malo rasteretiti jer midovi dosta izgube kada bass pocne lupati.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

cicili

Sto veci raspon frekvencija gore to bolje. Nema sta kick radit tako visoko.
Zato se meni jako svidalo kod bosa sa full range gore na tabli i kickom u vratima a rez je bio najnizi koji radio dopusta cini mi se dali 1 ili nesto malo vise od 1 khz.

Poslano sa mog HUAWEI P6-U06 koristeći Tapatalk


topolino

A full range ide jako visoko ako je 100 ili 80mm. Sad mi je jasno zasto je isao u ponudi samo za aktivan sustav P203

http://www.audiotec-fischer.de/lng/en/p-203.html  :wall:
Trebao sam tada uzeti 2 way component sa pasivnom skretnicom i p203 zasebno  :joj:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

matija0311

Jel zna netko koji zvučnici idu u Grande Punto?
na desnoj strani je jedan počeo krčkat pa bi to zamjenio,neki best buy sistem nemislim trošit sulude pare na to a opet da nije šrot neki :D

Mike20