Remus na dizel Stilo 1.9 jtd 101 ks

Autor luxmaN, 15 Lipanj 2016, 12:20:12

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Mahoney

Ako je vnt turbo radi samo cijev od pocetka do kraja,nije preglasno.Ako je obicni nemoj,bude preglasno.

luxmaN

Idem u subotu na skidanje sr lonca i kat, cijev i protocni zadnji lonac remus ce bit pa cu vidjet kako je, budem video nabacil na yt da vidite..

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

draĹžen

Nije vam dosta stock snage? Moj je 85 kw i motor ima serijsku mapu i zatvoren egr i zaista na tom autu zadnje sto bih mijenjao je snaga motora.kamere na svakom cosku ionako. A serijski vuce jako dobro.

luxmaN

Ma meni trenutno zvuk igra ulogu a za snagu valjda mapiraje na 129 ks al valjda necu srljat..

Poslano sa mog GT-I9060I koristeći Tapatalk

Don't drive faster than your guardian angel can fly!

kiky776

Citat: dražen  u 16 Lipanj 2016, 22:49:56
Nije vam dosta stock snage? Moj je 85 kw i motor ima serijsku mapu i zatvoren egr i zaista na tom autu zadnje sto bih mijenjao je snaga motora.kamere na svakom cosku ionako. A serijski vuce jako dobro.

nikad nije dosta snage, uvijek fali  :D:
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

draĹžen

Ja sam razmisljao o mapiranju ali star je. Jbg kvacilo bi vjerovatno unistio brzo a to je onda ***. Novo kvacilo i ako bi shebao zamasnjak vrijedi mi malo manje od auta.ovo s cupanjem kata ne izgleda lose. Barić u sk je mom frendu na na alfi 146 napravio. Jtd. Sad jel lastovcic to radi? Mislio sam kad mi ode auspuh i to napraviti uz put

biggifoot

Ja sam prije 3god. ostavio samo zadnji lonac kojeg je Lastovcic radio, umjesto kata je stavljeno gibljivo crijevo.
K&N panel (pazi da nije premasan).
Zadovoljan sam sa zvukom, auto je "prodisao".
Tehnicki prolazi bez problema, a nije jako glasan...nego onak Taman :)

Poslano sa mog GT-I9295 koristeći Tapatalk

I am the punishment of God...If you had not committed great sins, God would not have sent a punishment like me upon you.