Savjet diskovi i pločice Fiat Stilo Multiwagon

Autor fiat-st, 11 Kolovoz 2016, 22:43:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 4 Gosti pregledava ovu temu.

dgudan

Nadam se da će te služiti bez problema!
---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

fiat-st

Vidit ćemo, javljam iskustva

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


Boxer

ate je bog i batina kočnica i kod njih nema nekvalitete, imam 4 roÄ'aka/frenda koji rade u ATE-u, odjel kontrole kvalitete, to je toliko rigorozno da ti se kosa digne
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

Kod takvih marki najčešće napukne obloga pločica ili se odlijepi. Disk se nakon par jačih kočenja iskrivi, bez da uletiÅ¡ u vodu. Al normalnim koriÅ¡tenjem, laganom vožnjom, budu potrajale. Ipak nekakav QC proÄ'u da bi bile na tržiÅ¡tu

fiat-st

Citat: Boxer  u 17 Kolovoz 2016, 22:29:15
ate je bog i batina kočnica i kod njih nema nekvalitete, imam 4 roÄ'aka/frenda koji rade u ATE-u, odjel kontrole kvalitete, to je toliko rigorozno da ti se kosa digne
A kako onda objasniti da su diskovi ATE triput skidani sa Å¡kode fabie 1.2, sve u prvih 500 km, i na kraju priznata reklamacija od strane autodijelova,

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


Mike20

Iznimke potvrÄ'uju pravilo. Mi ipak spadamo pod balkansko tržiÅ¡te tak da su uvijek moguće muljaže dok to stigne do nas.

Boxer

KOd aftermarket kočnica sva priča leži u prvih 300km vožnje i razradi manje više....
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Memphis

Ja stavio ate diskove i plocice i nakon nekih 700-800 km pocele su skripati sad me to zivcira. Trebo sam uzet ferodo.

Boxer

Vozi još malo i prestat će...ferodo je meni škripao 15 tkm dok nije prestao :haha3:
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

gokiSP

Meni ferodo nikad nije skripao. Sad sam vec na polovici drugog seta. Zadnjih 50 000 vozim iskljucivo na njihovim diskovima i plococama.

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk


franjo-fritz

Zimmerman diskovi, texter pločice nikad nikakvih problema... Ferodo diskovi i pločice jako bučne...
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mairon

Ili Zimmerman diskovi i Ate pločice, tu kombinaciju sam imao na marei. Dobar mix je to bio.

Ovu tablicu sam sačuvao, tu su kombinacije koje si paÅ¡u ili ne paÅ¡u, u vezi diskova i pločica. Na temelju toga sam i uzeo tad zimmerman+ate. 


Memphis

Citat: Boxer  u 18 Kolovoz 2016, 22:35:45
Vozi još malo i prestat će...ferodo je meni škripao 15 tkm dok nije prestao :haha3:
To i ocekujem. Imao sam istu situaciju kad sam sljubio ferodo plocice i zimmerman diskove. Nakon nekog vremena su predtale pjevat.
Inace ferodo stalno mecem i ok su ne cviljugaju.
Di se moze kupit texter plocice? Imam ih na kobiju i super su!

zetsthebunny

Citat: Memphis  u 19 Kolovoz 2016, 10:33:45
To i ocekujem. Imao sam istu situaciju kad sam sljubio ferodo plocice i zimmerman diskove. Nakon nekog vremena su predtale pjevat.
Inace ferodo stalno mecem i ok su ne cviljugaju.
Di se moze kupit texter plocice? Imam ih na kobiju i super su!
TEXTAR mi nabavljaju dečki u MIGROS autodijelovima u Poljanicama, a tko je uvoznik neznam, ali mislim da je CIAK ili AutoHrvatska

Sent from my E2003 using Tapatalk

+385977970759 Zlatko