Savjet diskovi i pločice Fiat Stilo Multiwagon

Autor fiat-st, 11 Kolovoz 2016, 22:43:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

franjo-fritz

Citat: zetsthebunny  u 19 Kolovoz 2016, 11:19:10
TEXTAR mi nabavljaju dečki u MIGROS autodijelovima u Poljanicama, a tko je uvoznik neznam, ali mislim da je CIAK ili AutoHrvatska

Sent from my E2003 using Tapatalk


da ciak
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20


Boxer

Ja imam Zimmermann bušene i Texar pločice, izuzetne kočnice
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

draĹžen

Kupio trw zadnje diskove i lpr plocice. Javim iskustva.

draĹžen

Ugradio iza diskove trw i lpr plocice. Lijepo sve leglo i nema skripanja. Sve skupa s rukama 600 kn. Dijelovi 450. Zadovoljan sam. Za prijasnji megane 2 samo jedan zadnji disk je bio 900 kn

Mike20

Lpr pločice 100kn, Delphi 160, ja za tu razliku ih nebi gledao

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

draĹžen

Po čemu je lpr gori od delphija? Uostalom u pitanju su zadnje kocnice. Da su prednje uzeo bih kvalitetnije nesto tipa trw ili ate ili možda bosch ili ferodo. Uzeo sam kvalitetnije diskove a plocice jeftinije posto iza nema neke kočione sile a bio me je strah da se lpr diskovi ne deformiraju pa ne počnu tresti. Trw nece bar se nadam.

fiat-st

Stavio LPR i diskove i pločice, prešao oko 3000 km, ne cvile, a koče ok

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


draĹžen


fiat-st

Sveukupno 800 kn

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


fiat-st

Citat: fiat-st  u 06 Rujan 2016, 19:36:30
Sveukupno 800 kn

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk
I popust tokić kartica izašlo me 550 kn

Poslano sa mog C6903 koristeći Tapatalk


Mike20

Delphi je i više nego dobar, za prosječnog korisnika odličan

Boxer

Citat: dražen  u 06 Rujan 2016, 19:19:52
Po čemu je lpr gori od delphija? Uostalom u pitanju su zadnje kocnice. Da su prednje uzeo bih kvalitetnije nesto tipa trw ili ate ili možda bosch ili ferodo. Uzeo sam kvalitetnije diskove a plocice jeftinije posto iza nema neke kočione sile a bio me je strah da se lpr diskovi ne deformiraju pa ne počnu tresti. Trw nece bar se nadam.

LPR sam stavio na kombi, odljepile se nakon 3000km, LPR potisni stavio na alfu pa za mjesec i pol skidao getribu, LPR stavili kumu na Peugeot 206, spigali se diskovi, izgorile pločice. Delphi stavili an sestrinu 145, cvile, škripe, diskovi plavkasti a jače vožnje nisu vidjeli. I jedno i drugo zaobilazim u širokom luku
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

draĹžen

Nakon stavljanja diskova kotač se grije. Uzas. Sutra mehi idem. Sad,nije se prije grijao. Mozda rucna sajle ne valjaju?