Lijevi brisac

Autor 0p3rat0r, 13 Kolovoz 2016, 09:06:50

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

0p3rat0r

Pozdrav na mom puntu mk2 ukljucio brisace da rade i lijevi mi brisac ostade u gornjem polozaju dok drugi radi vjerovatno je nesto proklizalo rukom ga pomjeram gore dole sta da radim?

Michael

Najbolje bi bilo skinuti plastiku iznad motorica brisaca i provjeriti sto se dogodilo. Mozda su se skare samo odvojile, spojiti ih nazad i to je to.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

0p3rat0r

E upravo se to desilo jedna se otkacila napravio sam i veliko hvala pozzz

Stilo M

Citat: 0p3rat0r  u 13 Kolovoz 2016, 11:22:58
E upravo se to desilo jedna se otkacila napravio sam i veliko hvala pozzz
To bi ti se opet ubrzo moglo dogoditi
Pojela se kugla gdi se skare nataknu pa treba neki osigurac sloziti da vise nemoze ispadat
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

CrimsonNox

Evo da i ja postavim pitanjce sto se tice brisaca, imam tempru i brisac mi nije na kuku nego sa spojlerom, di se mogu kupiti takvi brisaci?

0p3rat0r

Nebi trebalo jel kad sam je ubacio nema lufta nego bas ono cvakne kada uklopi usvakom slucaju hvala

the-rider

ako je palo jednom najvjerovatnije ce pasti opet, standardna bolest na puntu
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

zetsthebunny

Citat: CrimsonNox  u 13 Kolovoz 2016, 12:49:19
Evo da i ja postavim pitanjce sto se tice brisaca, imam tempru i brisac mi nije na kuku nego sa spojlerom, di se mogu kupiti takvi brisaci?
Kakvu to ti Tempru imaš, nije mi jasno... Neke Tempre limuzine imaju zadnji brisac u str. staklu a SW imaju sve u str. haubi ispod stakla...

Sent from my E2003 using Tapatalk

+385977970759 Zlatko

CrimsonNox

Obicnu, bez opreme, 95.god. Nisam siguran jrl proizvodnja italija ili turska sad. U knjizici pise italija pod haubom turska, a ispod instrument table otisnuto napoli. :budala:

Michael

Citat: CrimsonNox  u 13 Kolovoz 2016, 12:49:19
Evo da i ja postavim pitanjce sto se tice brisaca, imam tempru i brisac mi nije na kuku nego sa spojlerom, di se mogu kupiti takvi brisaci?
Najbolje bi bilo da stavite sliku. Jer ovako neznamo ni da li je u pitanju prednji ili zadnji brisač.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

CrimsonNox

Postavit cu sliku tokom dana, prednji brisaci su u pitanju, nema zadnjeg :D

dgudan

---tajna Ĺživota je Ĺživjeti opasno---

CrimsonNox





Ovo meni treba, znaci ili samo metlica ili cijeli dio nebitno totalno, po ducanima sam gledao nema, sve ide na kuku.

markohemarko

Yep, kod tebe se mjenja komplet ruka. Tako je i kod mene bilo... Na tipu... Original košta previše, a mjenjati samo gumicu metlice je lutrija jer nikak nećeš namjestiti da fino briše. Ja sam promjenio ruke, stavio sam ruke od alfe 145 ako se dobro sjećam. Na njihovim rukama možeš mjenjati metlice koje imaju kukice.

Michael

Fiat Uno isto ima nesto slicno na straznjim brisacima. Ja kupim brisac duzine kakva je gore i zamijenim samo gumice. Istina je da iziskuje malo vise truda, ali nije neki problem.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)