stilo 1.9 jtd instalacija

Autor splycho, 14 Kolovoz 2016, 00:22:58

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

splycho

pozdrav,

zanima me za kolegu zna li neko elektricara u Splitu koji moze pregledati instalacije na stilu i kad procitate sve poteskoce da otprilike da okvirnu cijenu raspona provjere i popravka

vozacev far - ne radi dugo
suvozacev far - ne radi dugo i 1 pozicija
vrata - ne svijetle crvena svitla na dnu
vozacev retrovizor - ne reagira na komande na vratima
senzor temperature - ne radi
straznje livu i desno - ne radi stop svitlo i rikverc

postoji mogucnost da ne rade i maglenke ali iskreno vise ni sam nisam siguran i cini mi se da na suvozacevom faru je nekako jaci odsjaj ispod kratkog svitla u odnosu na vozacev. Ako neko ima savjet ili preporuku di da ode bilo bi pozeljno. Ja bas nemam vremena radi posla da mu pomognem jedan dan pregledavat sve zivo,jedino sta san prosa osigurace i svi su citavi i izvadija zarulje koje su isto ok (stavija u svog stila i rade) a i ne razumin se u struju da mu prckam detaljnije. A on je smotaniji jos vise od mene  :joj:

isto tako jel na tehnickom mogu pregledati svitla i namistit ih,to je nekako doslo u razgovor ali niko nije zna rade li to kod nas.

Fala lipa svima i znam da ce vecina vas pomislit pa radi li njemu sta...je,je radi sve ostalo za 5

splycho

evo nadopuna ukoliko neko bude ima slicnih ili istih problema

duga svitla ne rade jer je neispravan relej
straga stop svitla su pregorila a rikverc ne radi jer je crka prekidac kraj mjenjaca
retrovizor nije bija spojen ispod oplate u vratima, senzor temperature je crka
svitla na dnu vrata nismo jos gledali,moguce da je do zarulja

Tihich

Pozdrav, da ne otvaram novu temu,
gdje se na Stilu nalazi ona pištalica na tabli šta javlja greške (ako je bitno 1.9jtd)

Mike20


Tihich

Hvala,
Planiram ga onesposobit, da li je pristupačan ili treba sat raskopat?

forsage

pa možeš smanjit zvuk na minimum (ima opcija u meniju) i nije iritantno ako je auto ispravan i ako nije verzija gdje pišti cijelo vrijeme kad nije ukopčan pojas.
prvak Hrvatske u bespluznom oranju...

Tihich

Uzeo sam auto sa ispucanim suvozačkim zračnim jastukom, zamijenio sam tablu i odnesao modul na reset.
Na dijagnostici pokazuje grešku u svim zračnim jastucima iako su fizički prisutni.
Uglavnom postoji rješenje ali mi je jednostavnije izvaditi sijalicu i eutanizirat pištalicu.
Mene zanima koliko je pristupačna da joj doÄ'em glave.