Punto 1.2 8v nema struje na bobini

Autor Alfist1990, 12 Listopad 2016, 19:29:11

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Mike20


Oggy

U Zdencinu , Deni ( Benc elektronik )

Mike20

Eh sad, ja sam dao u Elektronik alarm u Zg na Trešnjevci, i cijena je bila fixna, nikakvih glumatanja bumo vidli, ne znamo kad otvorimo.
Pitao je kakvi su simptomi, velim radi na 2 cilindra, i to je to. Donio sam centralu oko 9 sati, ISTI dan oko 16 je bila gotova.

franjo-fritz

Citat: Mike20  u 18 Studeni 2016, 09:24:32
Eh sad, ja sam dao u Elektronik alarm u Zg na Trešnjevci, i cijena je bila fixna, nikakvih glumatanja bumo vidli, ne znamo kad otvorimo.
Pitao je kakvi su simptomi, velim radi na 2 cilindra, i to je to. Donio sam centralu oko 9 sati, ISTI dan oko 16 je bila gotova.
a kuku majko..nema skuplji od njih....tu su par metara od mene...kod njih sve ko dragi kamen..a i nisu bas nesto
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

Meni je bilo bitno da se čim prije riješi i da su iskusni u tome. E sad, dal i gdje je moglo jeftinije, ne znam.
Jasno.mi je da sam taj driver tj.  tranzistor, triak ili Å¡to već koÅ¡ta par kuna, al kaj ćeÅ¡.
Ak ima gdje ista stvar puno jeftinija, a da dobro odrade, nek se tu napiše

gokiSP

Po meni je i to ok cijena. Franjo ni ti ne bi nekome radio dzabe. :)
Btw,svi vi koji ste reparirali ecu, dobro provjerite je bi dobro zabrtvljen jer sad kad je zima i ove kise,vlaga se lako uvuce unutra. Ja osobno sam platio 100e reparaciju i nemam zamjerki osim sto su ecu zabrtvili nekim jeftinim sanitarnim silikonom pa sam mora nakon njih to malo kvalitetnije zabrtviti.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Oggy

Jos mi se nisu javili. U srijedu ujutro sam odnio I jos nista  :kmeee:
Pokusao sam ih jucer zvati jedno 20puta ali nitko se ne javlja....
Svi su ih hvalili ali ovo mi vec cudno...  U ponedjeljak  idem tam vidjeti kaj se desava

Mike20

Ma daj,ovo je malo previše, ja bi otišao tam uzeo to nazad i rekao fala lijepa i odnio na Trešnjevku

NeMiran

To tak ide kod denija


Sent from my iPhone using Tapatalk

Oggy

Ma sve ok, al daj bar javi... Jos sam napomenuo da je hitno ali.... Poslao sam im mail a sutra idem tamo...

franjo-fritz

Citat: gokiSP  u 19 Studeni 2016, 07:36:55
Po meni je i to ok cijena. Franjo ni ti ne bi nekome radio dzabe. :)
Btw,svi vi koji ste reparirali ecu, dobro provjerite je bi dobro zabrtvljen jer sad kad je zima i ove kise,vlaga se lako uvuce unutra. Ja osobno sam platio 100e reparaciju i nemam zamjerki osim sto su ecu zabrtvili nekim jeftinim sanitarnim silikonom pa sam mora nakon njih to malo kvalitetnije zabrtviti.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


prodavao sam otvorene ecu po 100e...nazalost nemam vise ni jedan....pod otvorene mislim bez coda.....imam jos jedan koj cuvam za sebe ako naletim u italiji na koj auto da je *** cod
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Alfist1990

U svakom slučaju je bolje odkodirani stavit nego popravljat stari jer za odkodirat ne mora ga otvarat a za popravit treba bit vrhunski stručnjak jer je to unutra toliko sitno i osjetljivo.  A cjena je tu nedgje. Jedino Å¡to treba biti isti model (oznaka).

Mike20

Pa nisu ti otkodirani tzv. "virgin" centrale isto reparirane?
Ili su to samo rabljeni skinuti s auta, pa onda i kod skinut?
Ili ?

Oggy

I dalje se nitko tam ne javlja... na brojeve koji su na stranici njihovoj...
A ni na mail ne odgovaraju...
Tak da sad idem po komp kod njih i onda negdje drugdje
Koliko sam vidio spominjete ovu ekipu na Trešnjevci... jel ima još negdje u Zgb-u il je to to ?

Oggy

Bio kod njih i komp je gotov ali su zaboravili javiti  :tres:
A kad sam pitao za telefon rekli su mi da se na telefon ne javljaju jer su u gužvi...

Rekli su mi da si moram bobine zamijeniti jer su kao one razlog što je komp otišao... mislim, ja se ne kužim u to al sam mislio da bobina ili radi ili ne radi..a ne da neispravno može raditi