Brisači

Autor Dr.Grande, 25 Listopad 2016, 19:40:34

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mike20

A dobro, brisači ne riknu odjednom. Može im guma prebrzo stradati od "loÅ¡e"  tekućine za pranje stakla, ili ako njima stružeÅ¡ led sa stakla.
Gandi, možda su moji Valeo potrajali radi Lidlove tekućine  :party-smiley-016:

AntonioK

Ja nepamtim kad sam zadnji put prominija brisače, inaće su na njemu Valeo.a tekućina sonax
Gledam u Bauhausu gumice 70kn

Mike20

Ja upravo promjenio ih, Bosch Aero Twin 233kn oba  kod Tokića

gandi

Od srot tekucine mi je otisao lak na tempri. Od onda uzimam sonax koncentrat i sam si muckam.

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk

--->>>    click here      <<<---

Mike20

Je, ima ih agresivnih. Sonax je sam vrh sto se tiče tih tekućina.

dinko1981

Ma ja nista nisam birao niti pazio sa ovim mi3, led, snjeg, jeftine tekucine i sve su izdrzali tak da nema sanse da isti drek platim 250 a mogu proc za 70 kn.

Dr.Grande

Citat: Tooutman  u 20 Rujan 2017, 22:59:10
Potvrdjeno ima interspar. Bio u Areni centru. Cijena je 5 kn skuplje nek u Kauflandu ali tamo oni stariji. A i evo nije bilo 48 cm sto trebalo za Bravu.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Kupio danas takve 650/410 dužine i nažalost morao ih vratiti.

Kraću montirao bez problema iako se nije adapter držao nešto previše čvrsto za ruku brisača kao recimo od prethodnog Boscha koji je savršeno odgovarao, a dužu nikako namontirati i dobiti na klik nego ispada...

Još ću dat priliku Rainway brisačima i ako to ne bude valjalo uzimam Bosch ili Valeo.

danci1993

Ja bi uzeo ovaj koncentrat, za 25L tekucine, to je i vise nego dovoljno, zanima me dali ga je netko kupovao, gdje i posto je?


Dr.Grande

Riješio muku. Konzum, sa multiplus karticom 20kn komad. Uzeo 400 i 660 mm, adapter odgovara savršeno na Grandea. Probao ih sa polijevanjem vode, super brišu, ne škripe.


Bero

NapiÅ¡i kakva će biti situacija za mjesec dana  :bok:

Tako sam i ja uzeo neke jeftinjake u plodinama, brisali su savrÅ¡eno oko mjesec dana, a onda raspad sistema  :crazy2:
Samo boxer bajo moj :)

Dr.Grande

Računam na to naravno da ne mogu očekivati kvalitetu na razini Valeo ili Bosch, ali kad pogledaÅ¡ svi ti zamjenski MI3, Goodyear, Rainway i ovi f5 su made in China tak da me ne brine ak ih i promijenim svake godine, bitno je da ih naÄ'em Å¡to jeftinije.

dinko1981

Citat: Dr.Grande  u 23 Rujan 2017, 16:34:39
Računam na to naravno da ne mogu očekivati kvalitetu na razini Valeo ili Bosch, ali kad pogledaÅ¡ svi ti zamjenski MI3, Goodyear, Rainway i ovi f5 su made in China tak da me ne brine ak ih i promijenim svake godine, bitno je da ih naÄ'em Å¡to jeftinije.

Logicno bi bilo za ocekivat ali ipak ima razlike medju tim jeftilenima. Mi3 za 70 kn par su mi bili i dobri i trajni kao Valeo za 200+ a neki za 50 kn su za tjedan dana zavrsili u smecu.

AntonioK

Evo uzea Bosch Aero Twin i ne odgovara mi adapter 270kn :82:

Miha.

A jbg nisi uzeo za Fiat Bravo!

Inače isti brisači idu na Giuliettu, i30, Ceed, Superb 2, Touran 2, Deltu.

topolino

Smontirano sve i tisina. Brisaci brisu odlicno i tihi su jako. Kakvi budu sljedecega lit, bumo vidjeli.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: