gubitak antifriza

Autor veki22, 12 Studeni 2016, 15:41:17

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

veki22

Lijep pozdrav svim clanovima.Imam jedan problemcic pa cu vas zamoliti za pomoc.Naime prije nekih mj dana isao sam za Zagreb(zivim u DS),promet normalan,dan prohladan i skoro na svakom semaforu mi pocne puntic dizat temp i pali ventilator. Ok,dodem doma,bacim pogled na antifriz,skoro ispod minimuma.Zadnji put kad sam ga kontrolirao bio je malo ispod max.Nadolijem do maximuma i bilo je dobro do jucer.Opet reko kontrole radi bacim pogled,opet ispod minimuma.Sad znam da negdje gubi al neznam gdje ni kako.Parkiram ga na betonu tako da bi vidio do sad da negdje curi.Molim vas za savjet sta pogledat i dali imate kakvih iskustava s navedenim problema.
Hvala vam unaprijed.
Vedran

franjo-fritz

Ozracen sistem..termostat...dihtung glave..supalj mali kiler grijanja...biraj
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

veki22

Hvala Franjo.Vlasnica od koje sam uzeo auto kaze da su mjenjali mali kiler,sad jesu nisu ko zna.Kupio sam ga u 2-gom mj ove god.Kazem unatrag mj dana mi poceo to radit.Jel ima kakva metoda eliminacije,mislim kaj prvo da krenem.

Michael

Ako mali kiler pusta, onda bi trebalo biti mokro kod nogu. Pogledajte tepih i ispod njega ako ima antifriza.
Jeste odzracili sistem nakon sto ste dolijali antifriz?
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

veki22

Kod nogu je sve suho,i kod vozaca i kod suvozaca.Kada sam donalio nisam odzracio,nisam znao da se i kod nadoljevanja odzracuje,mislio sam da to ide samo kad se mjenja.Da opet nadolijem i pokusam odzracit?

Michael

Dolijat i odzraciti, a nakon mehanicaru. On ce druge stvari provjeriti koje je kolega Franjo naveo.
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

veki22

Jel ga moram upalit pa odzracivat ili samo ugrijat,nafrljit grijanje pa odzracivat dok je ugasen?pitam jer sam cuo vise verzija od ljudi pa neznam po kojoj se ravnat

eLaCiD

 Kreni od najjednostavnijeg. Radijator (kiler) kabine nije jer bi ti tepih bio mokar...znači preostaju jedino spojevi gumenih cijevi sa Å¡elnama, a isto tako i vaser pumpa koja isto zna procurit.
Prema tome kreni od vaser pumpe pogledaj jel tu curi negdje. Sve provjere napravi odmah poslije vožnje kad je u rashladnomnsistemu pritisak jer kad se motor ohladi curenje prestaje.
Dakle prvo vaser pumpa dolje lijevo naprijed iznad kartera kod remenice.
Onda provjeri situaciju kod frge (usisno grlo) skini kučiÅ¡te filtera zraka (dvije matice 10mm)...tu imaÅ¡ dvije gumene cijevi fi cca 10 mm sa Å¡elnama (prati gumene cijevi od hlaÄ'enja)...nastavi dalje na ulaz gumenih cijevi prema radijatoru kabine (iza fergazera)..kažeÅ¡ da je mjenjan mali kiler pa možda ti spojevi nisu ok (fali Å¡elna ili nije stegnuta)
Moj osobni favorit je spoj gumenog crijeva na dnu kilera (lijeva strana ispred getribe ..recimo)
Ako imaÅ¡ grabu onda je puno jednostavnije a ne bi bilo na odmet i malo vremena bez kiÅ¡e i to je to  :570190:
098  38 77 11
elacid@net.hr

Antonijo

Stavi karton ispod motora (nakon vožnje i bez kiše) te češ na njemu vidjeti da li curi.
TUTUM OMNIA LEGERE, NON OMNIBUS CREDERE

veki22

Ovo sa kartonom sam probao.bio je suh.Provjerit cu sutra sva crijeva,selne,spojeve.Sutra cu nadolijat i odzracit pa vidjet.

franjo-fritz

Ozrazivanje je neko vec spomenuo kako ide.......nakon toga upali auto i pusti da se zagrije na radnu temp..kad upali i ugasi vent ugasi auto i pricekaj 1min..otvori cep od kilera ako dize vodu ili nije dobro ozračeno ili je dihtung amen
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

veki22

Evo ovako sam napravio.Malo se provozao da se ugrije,dosao doma i ostavio ga neka radi,u kabini odfrljio grijanje na najjace te pustio neka se upali ventilator.Potom sam polako onaj crni plasticni saraf na gumenom crijevu polako odpustao te je krenuo antifriz van,pa potom mjehurici zraka,opet ant potom opet al u vise duzih navrata mjehurici.drzao sam ga tak do god samo tekucina nije isla,zavrnuo,ugasio auto te kako je franjo rekao pricekao minutu,dve te otvorio cep.Nije dizao vodu.Nadam se da sam sve dobro napravio.Sad cu pricekati da se ohladi pa nadolijati gotovi antifriz.Valjda ce bit ok sad.

topolino

Sistem odzracujes sa ugasenim motorom. Ugasis ga pricekas koju minuti i odvrnes vijak na vodu za grijanje kabine, te na hladnjaku poslje.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

veki22

Hvala Topolino.Znaci jos jednom ponovit radnju.Za taj plasticni na crijevu znam a di je na hladnjaku?

topolino

Suprotna strana od mjesta ulijevanja, obavezno grijanje ukljuceno, motor nemora biti ugrijan.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD: