Fiat stilo 1.9 jtd problem sa temperaturom motora

Autor babinjo, 13 Studeni 2016, 09:45:09

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

janko

Danas isao kupit r4 pa vele nemaju mora se naručit..pita me lik jel 1.1 motor ili neki drugi  :zbunj33:

Multijet

#46
Ja nemam problema sa temperaturom od kada je gore r4 termostat a nisam čuo da je itko imao problema sa njim. Na svakom ponaosob je da odluči hoće li rijeÅ¡iti problem vožnje i grijanja sa pothlaÄ'enim motorom ili za siću rijeÅ¡iti problem. Kada se stavlja termostat svi grijeÅ¡e. NajlakÅ¡e ga je stavit na način da ga se prisloni na priključak crijeva,malo podmaže i crijevo se nagura preko termostata na svoje mjesto. Nema potrebe za dodatnom Å¡elnom jer ne mrda nikamo.
0989739290

draĹžen

Ja imam Å¡elnu jer ju je moj mehanicar stavio. Vidim da neki nemaju. I ja nikakvih problema nemam. I moj meho ga ima i svi koje ja znam . ne samo mi i u engleskoj i italiji i srbiji koliko sam citao. To je normalan termostat koji je tako konstruiran da ide u crijevo. Ide on u neke saabove i u safrane tako da nije samo za r4. Mene muci protok zeaka. Slab je . mislim da mi filter klime je zacepljen.

janko

Ako netko ima volje postavit neke fotke kako se to radi  :grinning-smiley-043:

draĹžen


janko


topolino

Kopiras link, ali tema je iz 2010g. i slika vise nema.


Edit:
Slike su na 6. stranici
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

janko


Stilo M

PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

janko

Sad već moze :ok1: E sad jedno pitanje slijedi..već par dana nakon sto auto parkiram i nakon par sati sr vratim i vidim fleku ispod motora. Velika je od prilike u radijusu pol metra. Ulje nije..antifriz nije..niti toga fali u motoru niti po okusu nije. To mi se nikad nije desilo..fleka izgleda kao neka masna voda. Jel ima tko pojma o čemu se radi?????

the-rider

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Stilo M

@janko - to je za neku drugu temu..
Otvori novu ili nadji ako postoji slicna ili ista
Necemo mjesat  :ok1:
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

janko


janko

Gdje mogu kupit r4 termostat u zagrebu..osim u tokiću.

janko

Termostat kupljen wahler i pise na njemu 86.*c prodavač je rekao da je za reno 4 800.kubika..a ima i za 1.000 pa jel to sad ok?