Fiat Grande Punto

Autor BlackMamba, 23 Studeni 2016, 13:14:57

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

BlackMamba

Lijep pozdrav svima .. Imam par pitanja i molim vas za pomoć.
Imam Fiat Grande Punto 1.4 8v
Želim ga chipat stavit gljivu,remus i spustit ga malo ,pa ako mi možete dati savjete i neke linkove za kupovinu ili tako nešto bio bih vam jako zahvalan .. i naravno ako tražim nešto što šteti da mi kažete .. Unaprijed hvala svima :)

DiscoVolante

Chipanje - nema koristi
Gljiva - još manje, eventualno K&N panel filter stavi, ali razliku nećeš osjetiti
Remus - nismo u '97oj, otiÄ'i do Lastovčića ili nekog drugog kvalitetnog majstora za auspuhe, ali isto tako ne očekuj čuda
SpuÅ¡tanje - kakvi su ti amortizeri? ImaÅ¡ par renomiranih proizvoÄ'ača opruga, ali zaboravi na spuÅ¡tanje bez kvalitetnih amortizera. ImaÅ¡ i Gewinde, ali to je poseban slučaj, previÅ¡e modela, prevelik raspon kvalitete tako da je samo budžet pitanje.

Ili prodaj tog i kupi 1.9 Sporta i i praktički u serijskoj opremi imaš sve što ti treba.

BlackMamba

hvala .. vidio sam na internetu da daje chipanje 12 ks i 10 nm
pa me zanima ima li tko kakva iskustva
opet mislim da bi bio odazovniji na gas i to ..

Multijet

Poslušaj kolegu i ne troši lovu bez veze. Ti podaci o porastu snage su samo na papiru,u praksi 0 bodova. Prodam ti ja svoga,za sada je stock pa onda čipaj i spuštaju do mile volje😉
0989739290

BlackMamba

Hehe hvala naa odgovoru razočarat ću se još na kraju :P da mi ga je bar spustit jer imam lijepe alu felge :P ako ništa od toga svega .. hahah

franjo-fritz

Citat: Multijet  u 23 Studeni 2016, 15:40:35
Poslušaj kolegu i ne troši lovu bez veze. Ti podaci o porastu snage su samo na papiru,u praksi 0 bodova. Prodam ti ja svoga,za sada je stock pa onda čipaj i spuštaju do mile volje😉
5 do 7%  od ukupne snage motora sa slozenim usisom i ispuhom
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Mike20

Kaj ne, ovi dižu sa 90 na 110ks atmosferca sam tak, malo nekaj potipka po kompu:

http://www.smchiptuning.com/3885/fiat-bravo-new-1.4-90

TO je 22% bez diranja hardvera na motoru

I to ti jo na SVOJIM valjcima izmjere, pravi čarobnjaci, i još 50% popusta do 30.11. ajmeeeee

kiky776

Citat: BlackMamba  u 23 Studeni 2016, 15:54:40
Hehe hvala naa odgovoru razočarat ću se još na kraju :P da mi ga je bar spustit jer imam lijepe alu felge :P ako ništa od toga svega .. hahah

Slobodno možeš na original amortizere stavit kraće sportske opruge cca -3,5, tipa eibach, h&r itd.
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

Mike20


Mairon

Ako dobije 5 ks puno sam rekao, a ne 12 kako pise na stranici njihovoj.

Multijet

0989739290

Mike20

Citat: Mairon  u 23 Studeni 2016, 20:39:48
Ako dobije 5 ks puno sam rekao, a ne 12 kako pise na stranici njihovoj.

Možda su to nieki maÄ'ioničari u pitanju  :art2:
Ak ak ti oni vele da je tak, i joÅ¡ ti na SVOJIM valjcima podese ovaj izmjere 12 konja u plusu, to je to 

BlackMamba

Hvala svima imam planove naravno i ostvarit ću ih uz evo već vašu pomoć ..hvala puno svima uslikatt ću vam gotov proizvod kroz koji mjesec dok se još skupe naravno neka sredstva i usput imam fiat punto 55 pa ako je netko zainteresiran neka se javi :) pozdrav ekipa

Stilo M

Baci sad  koju sliku da vidimo kako izgleda
Btw ako te zanima krovni spojler od Sporta,javi se na pp
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

BlackMamba