Grande Punto maglenke

Autor scholaya, 26 Studeni 2016, 09:14:18

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

scholaya

Zdravo. Da li je neko ugradjivao prednje maglenke u Grande Punto (Linea) i gdje se sta spaja? Mislim na fabricke maglenke i prekidac.
Znam kako ugraditi sve na poseban prekidac i relej, ali volio bih na fabricko da ne busim nista po autu.

Stilo M

Komplet instalacija ti treba
Novi prekidaci lijevo kod volana sa tipkom za prednje maglenke
Sve to uparit preko dijagnostike
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

bos

JA radio na bivÅ¡em GP,  ima dosta posla, bitno je provjeriti da li imaÅ¡ instalaciju, jer ako ne onda treba i kutiju s osiguračima mijenjati naprijed pod haubom i ubacivati pinove u konektor. Ako ti fali žica i na unutarnjem konektoru ispod volana onda znači da nema nikakve instalacije i u tom slučaju treba vuć žice na body comp, na kontrolnu tablu i od body compa do vanjske kutije s osiguračima. Nije baÅ¡ jednostavno ako se nimalo ne razumijeÅ¡ u struju u autu.  I na kraju ako sve uspijeÅ¡ složit treba aktivirati maglenke u body compu preko dijagnostike da bi radile i da bi se palila lampica na kontrolnoj tabli. 

AANTE

 Sa kojom ste dijagnostikom to uparivali?
italy
FIAT RITMO 125 TC & FIAT 131 SUPERMIRAFIORI

bos

MES,  potrebna je aktivacija maglenki i izvrÅ¡enje PROXY procedure u body compu. Bez toga ne radi.

Michael

Punto Evo, 1.4 16V, 2010. godište:
U autu se nalazi tipka za prednje maglenke, na autu su prednje maglenke i spojene su na instalaciju. Problem je sto maglenke ne rade. Otvorili smo kutiju osiguraca, neznamo koji je osigurac za maglenke. Pretrazivao sam internet i nasao diagram koji pise da bi se osigurac trebao nalaziti na mjestu oznacenom sa F30. Osiguraca nema, ali najvjerojatnije nema ni zice u osigurackoj kutiji. Zanima me kolika bi bila cijena, otprilike, rijesavanje ove situacije?
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Michael

Citat: Michael  u 02 Ožujak 2017, 16:25:49
Punto Evo, 1.4 16V, 2010. godište:
U autu se nalazi tipka za prednje maglenke, na autu su prednje maglenke i spojene su na instalaciju. Problem je sto maglenke ne rade. Otvorili smo kutiju osiguraca, neznamo koji je osigurac za maglenke. Pretrazivao sam internet i nasao diagram koji pise da bi se osigurac trebao nalaziti na mjestu oznacenom sa F30. Osiguraca nema, ali najvjerojatnije nema ni zice u osigurackoj kutiji. Zanima me kolika bi bila cijena, otprilike, rijesavanje ove situacije?

Itko sa kakvim rješenjem? :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)

Stilo M

Pa jesi probo staviti osigurac  na to mjesto predvideno za maglenke?
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Michael

Citat: Stilo M  u 08 Ožujak 2017, 19:23:04
Pa jesi probo staviti osigurac  na to mjesto predvideno za maglenke?
Nisam ni pokusavao kad vidim da nema druge zice na mjestu osiguraca. Mislim, nema mi smisla gurati osigurac, kad vidim da ima "dovod", a nema "odvod".


Sent from my iPhone using Tapatalk
Fiat Punto Evo 1.4 16V (2010.), BMW E30 316i (1985.)