grande punto 1.3 mjet mjenjac problem

Autor igor68sk, 30 Studeni 2016, 10:04:19

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

igor68sk

Dakle jucer sve bilo u redu s grande puntom , normalno se vozio i mjenjao brzine da bi jutros sjeo u auto upalio ga a rucica mjenjaca nece nikud kao da se zabetonirala ostala u prvoj brzini i ni makac .  gurnem ga dva metra unatrag i krenem naprijed sve normalno al rucica i dalje blokirana . nema nikakvih neobicnih zvukova ni slicno . dal je moguce da se nesto smrzlo s obzirom da je jutros bilo -7 ili je nesto otislo .pogledao sam one polugice na mjenjacu i izgledaju mi normalno . svaki savjet je dobrodosao

                                                                                      lp

Dr.Grande


igor68sk

popustilo samo od sebe , temperatura se podigla i mjenjac proradio , naspricao sam malo silikonskim sprejom polugice i sajle kolko vire i buzira . nadam se da se nece ponavljati

DinoG

Meni se to dogodilo jednom na mom 1.3, ali je bilo negdje oko -15. Morao sam ga doslovno iscupat iz brzine koliko je bilo sledjeno. Ostavio auto da radi dobrih 5 minuta u leru, prvih par krizanja vozio maksimalno penzionerski da se barem malo ugrije sve i onda dalje normalno. Od tad mi se to dogodilo mozda jos par puta kad je jako veliki minus i svaki puta se problem rjesio kad se sve zagrijalo

Poslano sa mog GT-I9505 koristeći Tapatalk


SEB

hoče se smrznut sajle...to znači da se moraju zamjenit
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

igor68sk

koliko koštaju te sajle a koliko ruke ?

SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol