Punto mk1 mali "servis" par pitanja

Autor Skoda90, 05 Prosinac 2016, 18:16:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 5 Gosti pregledava ovu temu.

SEB

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Memphis

Ja imam na Puntu 75 bosch super 4.

DogaÄ'a mi se jedan moment koji ne mogu odgonetnut u čemu je problem. Dakle sad kad je vani hladno sve ok. Kad je ljeto i kad se motor smlači .. ostavim ga jedo 45min-sat vremena da se hladi i neće od prve upalit. Već ga moram verglat 2 puta i onda sastavi. Kad je vruć i haldan pali ko mina. To možda nije uvijek ali je često.

Ne znam jel bi moglo to bit do svjećica? Zamijenio sam senzor radilice jer mi je on prije javljao neke greške, nakon toga možda je nešto bolje po tom pitanju ali i dalje imam isti problem.

Jel bi moglo biti do svjećica? Ili nešto drugo.

SEB

nije baš neki simptom svječica
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Memphis


SEB

teÅ¡ko ovako ...možda neki senzor baÅ¡ na odreÄ'enoj temp daje krivi info pa nastaju takvi problemi
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Memphis

Onda jedino senzor temperature zraka ... jer jedino njega nisam promijenio .... našao sam vrijednosti na netu pa ću ga ispitat.

Skoda90

bio kod tokica,kupio ngk bkr6e 35kn kom

Skoda90


Memphis

Imao si krive svjećice do sad. Oznaka +11 ti označava razmak elektrode 1.1 mm. A tebi treba 0,9 mm
I ta svjećica po bosch katalogu ne ide za punta.

Skoda90

Ko zna koliko je to km na autu,eto kad kazu dobar auto vozila ga zena  :funnyshit:

topolino

korejci i japanci imaju pretezito 1,1mm zazor na sveckama. curin imao za fiestu XR3i, zamjenio sa denso 16TT
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Skoda90

S novim svijecicama osjetno bolje pali ujutro,a i kad je auto ugrijan,odma na zub.
Napokon i vrijeme posluzilo da se puntac opere


Skoda90

Uspio sam izvuci instrument tablu,neki dzek sa lijeve strane je zapinjao ali to je rijeseno!
Promijeno komplet zaruljce sa ledicama...
Ovu za svjetlo cu vratit original zaruljicu jer je pre jaka i istice se dosta od ostalih a vjerujem da bi smetala za nocnu voznju...
Sad mi potrosnja ispada 7.5l ~

Skoda90

Opet me poceo danas auto *** kao i nedavno.
Ujutro upalim na zub,dodjem na posao bez problema i kad idem kuc nema sanse da upali,samo vergla i vergla i nist.
Svakih par puta sto dam kontakt ostane svjetlit lampica od koda kljuca...tako da neznam jel do toga ili ne...
jucer isto nije htjeo odma upalit ali iz druge nakon 10sec verglanja upali i kao da nista nije ni bilo.i to mi se uvijek desi kad idem s posla,parkiran je pod blakim nagibom ali to nebi trebalo imat veze  :neznam:
Morao sam ostavit auto pred firmom otic cu kasnije opet probat.ako ne doslepat ga...
Sto prvo da gleda?kontam mozda da promjenit antenu koda kod bravice?
Jel se moze kako taj kod iskljucit da to eliminiram za ubuduce...
lp

core3i

Kad neće da upali i kad daš kontakt čuje li se pumpa?