Punto mk1 mali "servis" par pitanja

Autor Skoda90, 05 Prosinac 2016, 18:16:15

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 6 Gosti pregledava ovu temu.

Skoda90

Moj *** je bio,spojio sam zicu sa alternatora skupa sa zicom od bravice.
Sad sve radi kako treba:
Hvala!

gokiSP

Imas srece da nije nesto izgorilo :)

Poslano sa mog SM-G900F koristeći Tapatalk


Skoda90


Skoda90

Stigo novi kabal kkl i sad sve super radi,ovaj kolegin ocito ne valja.
Izbacio 3 greske
Za temperaturu (nedavno stavljen novi senzor) vjerovatno je do zica ili je stvarno to instrument table...
Zampica za kod kljuc mi se ne pali
I ovaj treci ne kontam...

   

Evo i parametri:

the-rider

trece ti je ventil od povrata para iz rezervara
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

Memphis

Jel si stavio novi senzor temeprature ili indikator za tablu? Indikator je na glavi a senzor je na usisnoj grani.

Ovo kaj tebi javalj je senzor temperatrue na usisnoj grani.

Skoda90

Senzor sam stavio,tamo negdje kod usisne grane sa desne strane se sarafi  :neznam:

Memphis


Skoda90


Skoda90

Dali je normalno da mi se cesto pali ventilator po gradu tj semaforima i vecoj guzvi?
Nekako mi izgleda kao da se dosta grije,ipak je to mala slaba masina a jos nisu ni toliko velike vrucine  :zbunj:

Memphis


topolino

Sta vec? Osjek nije toliko prometno zakrcen da stojis po 20 min u guzvi.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Skoda90

Dok ja stignem do os vec bude na radnoj temp,do posla ima 10 semafora i 1 rampa koja me tu i tamo uhvati,ujutro bude ok al kad idem kuci to je strasno jer prolazim pored bolnice kad su posjete,na 1 semaforu znam stajat po 5 minuta...

TOMMYmk1

I meni se to dogada,moguce da ti je kiler zastopan,cul sam vec par takvih primjera  :smile:

Skoda90

Promijenio sam auspuh,stari je vec bio trul i krpan na par mjesta.
Komplet novi auspuh od katalizatora,selna i pasta 350kn joj sto volim ovaj punto  :rofl: