1,6 jtd ulje za motor

Autor floyd966, 18 Prosinac 2016, 19:24:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

floyd966

Odnedavno sam vlasnik bravca diesela pa bi trebao promijeniti ulje i zupčasti.Zanima me da li stavljate neko drugo ulje osim Selenie ( koje ) i kolika je otprilike cijena izmjene zupčastog remena

SEB

čemju filozofije oko ulja? toči koje je propisano i bok...može bilo koje drugo sa istom specifikacijom kao i Selenia
remenje sa org dijelovima, rad i REMENICOM RADILICE oko 5000 kn a sa zamejnskim oko 4000 kn...org remenica je oko 1.300 kn a zamjenska 850kn znači ako ju nečeš mjenajt onda oduzmeš te cijene od ukupne cifre remenja
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

draĹžen

Odi Zubaku. imaju zamijenu zupcastog za 1900 kn. Ulje i filteri su jos 370. Godina garancije. Pola Siska tamo radi servise. I ja cu kad budem trebao.

SEB

da promjene zupčasti i zatezač
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

draĹžen

Zašto to misliš? Pa to se onda za svaki servis može reci

SEB

Citat: dražen  u 22 Siječanj 2017, 08:20:38
Zašto to misliš? Pa to se onda za svaki servis može reci
pa zato sto tako rade... naprave reklamu da jeftino mjenjaju i stavrno kažu izmjena zupčastog, natezaca i eventualno pumpe a ostalo ne navode. Ti ako ne pitaš oni naprave i sve je čisto
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

the-rider

set zupcastog sa pumpom vode je oko 1000kn, tako da ako ne mijenjaju vanjski remen i natezace tih 1900 nije bas jeftino
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen

Nisam fan zubaka ali su oni moćna firma i kao takva oni dijelove dobivaju jeftinije. Da ne stavljaju pumpu ne vjerujemo. Piše da stavljaju i potrošni materijal. Znači antifriz. Godina garancije na dijelove i rad. Ne može se očekivati da netko tko je uložio 5-7 ili sta ja znam milja eura u opremu i salone radnike radi za 50kn sat. Do može kod lokalca obrtnika u garaži bez najma i slično. Meni je kod takvog za stilo jtd s uljem i filterima koštalo 2200 kn i mislio sam da sam dobro prošao.

the-rider

pa da, to je ok cijena za sve
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

SEB

Zanima me onda posto nabavljaju i kakve to dijelove ugraÄ'uju ako je realno oko 3000 kn a oni naplate 1.900
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

the-rider

a cuj, set zupcastog sa dobrim rabatom ne vjerujem da dode preko 600kn  :grin:
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far the wall moves after you hit it.

draĹžen

Za stilo je ulje i filter s radom 379. Ulje je castrol edge 5w40. To ulje košta 5 litara bez rabata 300 kn. Ja sam ih pitao isto to. On mi veli u servisu da ga oni povoljno dobijaju na veliko ugovorom. A ako ne vjerujem da budem pored auta kad ga lijevaju.

SEB

Pričam remenju. Nisam reko da ne toče Castrol
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

punto1976

Kaj nitko na pita koliko je cijena rada za to?
Da vam netko mijenja remen za 200-300 kuna taj je lud ili nema posla pa je i s tim sretan, a kvaliteta pitaj boga.

draĹžen

Gle ima tu zarade . Ne velike ali on kao velika firma uvjetuje cijene dijelova.on to može i ide na količinu.uz to ima svu paletu usluga pa kad si tamo još možda operes auto,mozda te gume zanimaju a on ima fer cijene . Pa možda ti se svidi koji polovnjak za koji on garantira.za klijenta se boriš.on ti tocno kaže koja je firma dijelova.prošle god je imao Shell ulje. Sad castrol. I castrol je antifriz. Ja ga ne hvalim ali što nudi meni paše. Točno propisano koliko je punjenje klime,mijenjanje kotača guma pranje i iskombiniraš si. Ja sam htio prošle god ulje i filter staviti ali odustao jer se čekalo 10 dana a morao sam na put.