1,6 jtd ulje za motor

Autor floyd966, 18 Prosinac 2016, 19:24:46

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

punto1976

To što je fer prema mušterijama jer je spustio cijene da zezne neke ovlaštene ili slične, tako nije fer prema svojim mehaničarima kojima je smanjio plaće i imaju normu za napravit nešto da bi opravdao cijenu.
Mehaničari su iÅ¡li na specijalizaciju za VW grupu, a moraju Renaulte popravljat. Svaka marka auta ima neku caku za neÅ¡to popravit i ak to ne znaÅ¡ zezneÅ¡ sve. To kažem jer znam iz pričanja dvoje mlaÄ'ih mehaničara koji su otiÅ¡li od Zubaka u Sesvetama zbog svega toga.

draĹžen

E za to me baš zaboli. Nek se bore za sebe. Nek idu u štrajk.ovako ovce samo kukaju kako im je teško a malo su plaćeni.ja da se borim za njihova prava? Ovoj dvojici puna podrška. Vjerovatno su vidjeli s kakvim kukavicama rade pa se pokupili. Dobar će se majstor snaći.

SEB

da točno, to sada šta poslodavac radi radnicima nije tema ovog o čemu mi pričamo...
kak sam rekao,po meni za tu cijenu vjeroajtno ne mjenjau sve nego smao dio onog Å¡to bi se trebalo zamjenit
nedavno mi je jedna stranka doÅ¡la i rekal da je mjenjala remenje u Molidonu ili nekom takom servisu... začuÄ'en malo cjenom pričam sa njom i na kraju skužim da je promjenjen samo zupčasti i natezač...rečeno je bilo zamjena zupčastog remena i to je napravljeno... niko ih ne može optužiti da nisu neÅ¡to napravili Å¡to su rekli ali to nije kompletan posao
na JTD i MJET motorima nemoj zamjenit remenicu radilice i alternatora vrlo brzo ode zatezač staznog remena i remen...počne cvilti na hladno a ponekad se zna desit da se raspadne remenica radilice tak da...
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

draĹžen

Da. Najpametije je tako napraviti komplet.pogotovo ako je auto uvoz. To su dizel s dobrim km i ne znaš je li itko radio prije tebe. Ovo kod nas u zubaku ide jer se ljudi krpaju s karticama na hrpu rata.

SEB

A tak i ja napravim po toj cijeni ali kad nešto rikne onda da vidiš problema :/
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Multijet



Komentari?
Danas nabavljeno, uskoro zamjena
0989739290

SEB

ok su cijene
kod mene
set zupčasti SKF 550
vodena pumpa 190
stazni remen 109
natezač staznog remena 315
klizač 185
klizač 155

BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

AntonioK

Citat: SEB  u 23 Siječanj 2017, 11:18:31
ok su cijene
kod mene
set zupčasti SKF 550
vodena pumpa 190
stazni remen 109
natezač staznog remena 315
klizač 185
klizač 155
Slična je i meni bila cijena kad sam minjao remenja kod Brkića + antifriz 1. 750,00 kn



draĹžen

Citat: SEB  u 23 Siječanj 2017, 11:18:31
ok su cijene
kod mene
set zupčasti SKF 550
vodena pumpa 190
stazni remen 109
natezač staznog remena 315
klizač 185
klizač 155
a remenice? Za 1.6 jtd nema potrebe?

SEB

Citat: dražen  u 24 Siječanj 2017, 10:49:47
a remenice? Za 1.6 jtd nema potrebe?
Po meni ima ... ja kad radim dajem garanciju ali uvjet je da se sve promjeni...zato u x slučaja sam ja full skup dok drugi majstori odrade polovičan poso pa su jeftiniji
ovo sam napisao samo usporedbe radi Å¡to je bilo prethodno navedeno
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

Memphis

Citat: punto1976  u 22 Siječanj 2017, 21:20:39
To što je fer prema mušterijama jer je spustio cijene da zezne neke ovlaštene ili slične, tako nije fer prema svojim mehaničarima kojima je smanjio plaće i imaju normu za napravit nešto da bi opravdao cijenu.
Mehaničari su iÅ¡li na specijalizaciju za VW grupu, a moraju Renaulte popravljat. Svaka marka auta ima neku caku za neÅ¡to popravit i ak to ne znaÅ¡ zezneÅ¡ sve. To kažem jer znam iz pričanja dvoje mlaÄ'ih mehaničara koji su otiÅ¡li od Zubaka u Sesvetama zbog svega toga.
Nema ništa od svaštarenja. Puno njih je probalo al nije uspjelo ... tako mogu samo male "garažne" radnje u kojima je meštar gazda.