Novi Bravo-svjetla za maglu

Autor ilija.r, 19 Prosinac 2016, 00:35:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

Citat: Mike20  u 24 Prosinac 2016, 14:25:48
Kad skineš branik, onda tek vidiš. Šrafi su sa stražnje strane maglenki.
Ja sam kod montaže novih to riješio, tak do sad mogu skinuti maglenke bez skidanja branika, jer su svi šrafi vidljivi s prednje stane, kad skineš onu masku oko maglenki
Da li ga je problem skiniti?

ilija.r

Ljudi maglenke mogu da se izvucu kroz otvor na braniku posto skines onu plastiku crnu oko nje sto ide.e sad sarafi na 1.4 16v je lako doc i odsrafit.na ostale modele ne znam jer je to veci motor i stisnuto malo predpostavljam.
only FIAT

Mike20

Na turbacima nema Å¡anse jer smetaju cijevi od intercoolera.

punto1976

Nisam gledao desnu maglenku, ali lijeva bi mogla ići sa zglobnom račnicom malom. Usput našao sam TYCove maglenke tu kod nas po 200-tinjak kuna.

IvanBravo1

Dal treba poslje nanovo nanosit silikon ili je dobro staro brtvilo?
Fiat Bravo 1.4 16v

punto1976


IvanBravo1

Fiat Bravo 1.4 16v

punto1976

Zašto zatvaranje kad je kompletna? Pa nebi se zezao i popravljao staru za te novce.

g3ar

Dižem staru temu, ali je vezana uz moj problem. Bravo ima instalaciju za prednje maglenke. Nabavio i spojio maglenke kao i prekidač (desno od radija). Releji t10 i 14 i osigurači f9 i f30 su već bili spojeni. Problem maglenke se ne pale ?

<3JTD

jtd165

Treba ih aktivirati u centrali.

Mike20


g3ar

Hvala :) imali smo MES i adapter ali crackani mes se nije htio spojiti na CAN i tako smo proxy totalno ignorirali, danas skinuo stariji MES enableo fog lights i odmah upario novu tablu (jos moram KM modificirati).
https://vimeo.com/373757436
<3JTD