Novi Bravo 2din radio

Autor AntonioK, 03 Siječanj 2017, 23:08:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

AntonioK

RazmiÅ¡ljam o ugraÄ'ivanju Kenwooda ili Pioneera u Bravo :82:
Znaći triba mi maska za radio
                  konektor za komande na volanu
                  kabel za povezivanje komandi na volanu
                  i konektor antene
Zna li tko di ima to kupiti na eBayu i da li sam Å¡to zaboravija
                 



skrooz

Meni to izgleda bezveze, maska u masci pa u njoj radio. Koja je cijena toga sta gledas?

Mike20

Da, i meni isti, imaš 3 okvira, maska od auta, pa radija pa okvir radija oko lcd-a
Skoro 1000kn je adapter za komande+maska i kavez

bos

Masku i kavez moraÅ¡ uzet po ISO standardu a ne po DIN-u,  ovaj klasični za 2 DIN ne ulazi na mjesto.

Mike20

Daj pojasni, misliš na ove s mog linka?
Pa u opisu piše da je za Bravo 2007+ godina, tak da bi moralo pasati original

AntonioK

Vidio sam Bravo sa radiom Pioneer ima samo jednu masku i izgleda odlično.A mene bunu ti konektori koji su kod nas preskupi(možeš naći dobro radio za tu njihovu cijenu)
A opet ova kineska tko zna Å¡to je to
http://autosound.hr/hr_HR/web-shop/navigacija-custom-fit-zamjenski-original/fiat/multimedia-navigacija-as-fiat-bravo

skrooz

Ako nisi vidio u drugim temama o bravu, kolega i ja trazimo treceg za cijenu od 300 eura po komadu, kao na tvom linku samo jos malo novija verzija. Rade komande na volanu, kameru treba naknadno kupiti ako ti treba

bos

Mike20,  ma ovaj tvoj link je ok, ja sam to općenito napisao jer kada sam ja uzimao sebi multimediju dobio sam s njom original kavez koji je 2 din ali nije iÅ¡ao na mjesto jer Bravo ima 2 din kavez po iso standardu. Bezveze su to zakomplicirali.

Mike20

Ahaaa, onda ok, ja sam se već uplaÅ¡io  :haha7:

punto1976

Kad zbrojiš sve dijelove i radio još to je dosta love.
Ova Erisinova koju ćemo uzet ima sve funkcije i android je i kvalitetnija od one iz autosounda.

AntonioK

Citat: skrooz  u 04 Siječanj 2017, 15:32:58
Ako nisi vidio u drugim temama o bravu, kolega i ja trazimo treceg za cijenu od 300 eura po komadu, kao na tvom linku samo jos malo novija verzija. Rade komande na volanu, kameru treba naknadno kupiti ako ti treba
Vidija sam te teme,ali mi se čini da ću ovako složiti dobru i kvalitetniju multimediju
živio amex

punto1976

nisam proučavao ali ali ovo što bi ti htio i ova multimedia nemaju nikakve sličnosti.
ne znam da li neki bran name proizvoÄ'ač radi android ili wince. Ovo tvoje ima sigurno kvalitetniji zvuk bez daljnjega, i BT, a ovo je računalce raÄ'eno za model auta. I mislim da nemaju neke sličnosti.   

punto1976

Pogledao sam malo i rade androide samo nisam vidio kakvih ima kod nas za kupit i koja je cijena.

Mike20

Preskup je ovaj iz autosunda, lošiji ekran, i ostalo
500 eura naspram 300tinjak
Po mojem neisplativo.
Garanciju dobiješ i za ove Erisine