Novi Bravo 2din radio

Autor AntonioK, 03 Siječanj 2017, 23:08:42

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

ferro54

Citat: punto1976  u 23 Siječanj 2018, 07:54:19
pa kolega i ja s foruma smo naručili Erisine i mogu reći nemam zamjerke.
Sa uredajem dolaze svi potrebni kablovi ili treba posebno narucivati? Dali rade komande na volanu?

AntonioK

Citat: skrooz  u 23 Siječanj 2018, 19:23:36
Slazem se, zadovoljan sam. Mene samo zanima moze li se upgrejdati android verzija u odnosu na postojecu? Vidim da su ovi noviji 7.1
Ja sam za kineza  od servisa dobija firmware sa uputama za flashanje

g0c

https://m.ebay.com/itm/Autoradio-Erisin-ES3771F-7-FIAT-BRAVO-Android-7-1-Car-DVD-GPS-Navigation-DAB-D/232535785334?NAV=HOME
Ja sam ovaj kupio, dosao za par dana, nema carine. Jako sam zadovoljan.

Poslano sa mog ONEPLUS A5010 koristeći Tapatalk


Mike20

Ne mogu vjerovati ,feee shipping iz Italije za takvu stvar

g0c

Citat: Mike20  u 24 Siječanj 2018, 12:32:07
Ne mogu vjerovati ,feee shipping iz Italije za takvu stvar
Ne Å¡alje iz Italije. Iz kine Å¡alje ali na neku foru bez carine i shiping. DPD mi je dopeljao paket. I tracking number sam imao.

Poslano sa mog ONEPLUS A5010 koristeći Tapatalk


Mike20

Piše:

Item location:
EU, Italy

punto1976

Dolazi sve u kompletu. Mislim da je tak gdje god da kupiš bilo koji radio. I ako imaš već komande na volanu onda radi sve automatski, i kamera isto za rikverc. Samo osnovna oprema nema CAN do radija ako nije slučajno orig. radio.

ferro54

Citat: punto1976  u 24 Siječanj 2018, 21:17:33
Dolazi sve u kompletu. Mislim da je tak gdje god da kupiš bilo koji radio. I ako imaš već komande na volanu onda radi sve automatski, i kamera isto za rikverc. Samo osnovna oprema nema CAN do radija ako nije slučajno orig. radio.
thx!

mario1984

Poz. Imam pitanje. Uzeo bih si 2din radio za Brava. E sad me zanima, ja mislim uzet ove "univerzalne", vidio sam u emmezeti i u pevceu. Koliko inca moze ic? Dal se to uopce moze spojit? Uzeo bih ja i onaj za Brava, al di god sam nasao, poskupo mi je to. Pa sam mislio ovu drugu varijantu. Hvala

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

mario1984

Evo tipa ovaj

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10

skrooz

Moras kupiti masku koja je tipska za bravo i ugradi se bez problema, vecina uredaja je univerzalne velicine tako da sve pase.

Mike20


XXX-Man

Joj nemoj to smeće kupovat...
Uzmi brand neki.

Btw. Imam av270bt ak te zanima možda...

Sent from Redmi Note 5 Pro using Tapatalk

http://www.facebook.com/servis.racunala.pisarovina
>Servis elektronike, raÃ,,unala, mobitela, elektroinstalacijski radovi 098/9408075<

niko33

Mario,ako ces vec uzimat taj model uzmi sa ebaya.Imas u njemackoj po nizoj cijeni i to sa gps-om. Ja sam ga stavil supruzi u citraca prije.Tih par mjeseci je radil ok ali sucelje koma,rezolucija ful losa i ako radi navigacija radi samo ona ili telefon ili...nema da muzika svira i navi u pozadini.To mi je vise model za starije puntace i opcenito 2003 i nize modele auta.
Decki dobro predlazu provjerene uredjaje.Ja sam sebi za Toyotu uzel android sa svime i svacim,no name ali je bil plag and play samo zastekaj i radilo sve od komandi na volanu do ostalih gluposti.Jedino sam par kn maskicu doplatil. Radil je ok mjesec dana-poslije je pocel brljavit sa navigacijom,tri minute radi i onda krene u boot loop.Bez navi za sad radi savrseno osim sto je fm prijem koma(nit pojacalo ne pomaze).
Na kraju sam iskombiniral navi extra a to je bil glavni razlog androida - a fino je placen(nije par eura pa ko ga j...).
Nece ti se dopast u bravcu(prejeftin look)

Poslano sa mog Lenovo P1ma40 koristeći Tapatalk


mario1984

Pa hvala svima na savjetu tako da sam i poslusao prijedlog, bit ce usvojen. Kolega mi nudi pioneer av270bt, pregledao sam ga i mislim da ce bit dobro. A i maskicu sam nasao za nekih 200+ kn.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk

Huawei P10