Kupnja rabljenog Stila

Autor matecro007, 25 Siječanj 2017, 12:48:54

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 2 Gosti pregledava ovu temu.

Memphis

Ima tu istine ... lako je kupit auto ... treba to poslije održavat

Njegove pare ... kupuje Å¡ta hoće ...  ne znam zaÅ¡to se uopće raspravlja o truljavim koerancima i slinavim francuzima kad je tu fiat


draĹžen

Ako kako možeÅ¡ zaviri ispod spojlera ili probaj posvjetliti lampom.  Ispod pragova ovih "sportskih"zna biti truleži.  Tu treba biti oprezan.  Uzmi na to oko 350 eura kompletnog servisa i regu joÅ¡ tako da iskalkuliraj Jel se isplati. 

matecro007

Citat: dražen  u 03 Veljača 2017, 07:32:08
Ako kako možeÅ¡ zaviri ispod spojlera ili probaj posvjetliti lampom.  Ispod pragova ovih "sportskih"zna biti truleži.  Tu treba biti oprezan.  Uzmi na to oko 350 eura kompletnog servisa i regu joÅ¡ tako da iskalkuliraj Jel se isplati.
Na kojem autu spojler i gdje mislis? Mislis na servis poslije kupnje?

draĹžen

Mislim na ove pragove.  Servis?  To moraÅ¡.  Sigurno ga nije netko vani napravio pa ga dao u prodaju.  Pragove na stilu

gandi

Citat: DiscoVolante  u 03 Veljača 2017, 00:42:03
I tako kažeš....

Bingo

Sent from the Middle Earth by carrier pigeon

--->>>    click here      <<<---

draĹžen

Jesi gledao?  Kakvi su dojmovi?

matecro007

Citat: dražen  u 04 Veljača 2017, 08:35:51
Jesi gledao?  Kakvi su dojmovi?

Stilo nisam stigao , do tog vremena nasao sam 2004 godiste sa 5 vrata isto u zgu, ja se nadam da cu ga ic sutra pogledat.

Getz je visestruko dobio udarce po sebi, na haubi hrda, polakirana da se ne vidi. hauba nije ravnomjerno rasporedena,vuce vise na desnu stranu. kao da je bio u frontalnom sudaru. udubine od leda na krovu. Na retrovizoru ima par tockica bez boje. Sa straznje strane udubljenje vjerojatno od stupa ili neceg, isto tako ogreban kolko se sjecam na braniku zadnjem. Motor uredu zvuci. Otprilike izracunao mi je rodak i frend koji su bili samnom na procjeni oko 700 eura popravka. Nevjerujem da ce frajer spustit cijenu tolko al je reko da ce razmislit o spustanju.

Focus skoro pa ista prica udubljenje sa prednje strance , fali vucna kuka , znak naprijed fali. Na motoru se cuje remen, nisam siguran vjerojatno zupcasti. Frend odvozio krug jedan, kaze lamela na raspadu , morao je dati skoro full gas. Na prednjem desnom kraju se cuje Prednji desni lager, lijeva kugla i iza amortizeri. Taj bi spustio otprilike 400 eura max cijenu ali su popravci skuplji. Tako da sam zahvalio i  :kidam:

I idem dalje u potragu.

matecro007

Obisao hrelic nakon 4 sata gledanja svakakvih vrsta muljaza i sranja. Bila su 2 stila kolko sam vidio obadva u losem stanju sa 3 vrata i 2002.

Naisao na jedan Peugeot 206 130000km 2003. Znam znam da je to 4 klase od fiata i ostalih ali poslusajte. Temeljno su gledali auto rodak i frend. Limarija nema ni jedne ogrebotine, nema neravnina od sudara, ima servisnu knjizicu, klimu, regan do 8.mj. 2. vlasnik. Test voznju mi je obavio frend, kaze motor normalno radi nista sumnjivo se ne cuje, kuplung lovi normalno. Gume su kontinental zimske nisam siguran dal su nove. Sve u svemu kompaktan auto.
Jedino sta je frajer reko da ne radi je radio.

Eh sad malo sam proguglo jer nije mi on bio u planu. Pise za motor 1.1 benzinac 40ak kw da trosi po gradu otrpilike 9-10 litara. Isto znam da s tim motorom nemrem se popest do sljemena. I to me malo dovelo u dvoumicu. Dogovorili smo se za cijenu od 17tkn. Ostali auti su bili malo skuplji ali ih sa dosta hrda, udubina ili cijena nije bila realna sa takvim stanjem. Zahtjevalo je rada s njima.

S ovim me jedino brine ta potrosnja.Znam isto da zavisi stil voznje o potrosnji al otprilike vecina imaju takva iskustva. Rodak mi je reko da necu puno izgubit ako ga se kanim rjesit za godinu dvije i uzet neki jaci.

franjo-fritz

Hmmmm gledao sam mercedesa al sa nasao spaceka u orginalnom stanju....tak nekak i ti.....1.1 .motor za na plac i nazad...put do mora krenes u ponedneljak da bi stigo za vikend...penjanje na rinzol pedal do metala....usporedba stila i puga 1.1
ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

matecro007

Citat: franjo-fritz  u 05 Veljača 2017, 16:28:14
Hmmmm gledao sam mercedesa al sa nasao spaceka u orginalnom stanju....tak nekak i ti.....1.1 .motor za na plac i nazad...put do mora krenes u ponedneljak da bi stigo za vikend...penjanje na rinzol pedal do metala....usporedba stila i puga 1.1

A sta da ti kazem, nije da cu uzet neku kramu. Za prvi auto sasvim uredu.


draĹžen

Taj motor zna imati problem s hidropodizačima ventila.  Mlitav je.  A pripazi na, zadnji most. 

franjo-fritz

ex barava 1.4-12v ar 159 jtdm 2,4 oc.t. tuning brava 14.12v.80ks ex fiat tipo 20.16v . 16.8v 90ks  alfa164 20t  opel kadett 20.16v gsi ar 155 1,7-8vts.. 155 2,0-16ts. Honda civic 1,5 sedan projekt 250ks

Tooutman

Puno km s njim ako si ga kupio. Bitno da ti zadovoljan i da auto ok. Bolje kupit tak nest Å¡to vidiÅ¡ da dobro nek neÅ¡t na silu.  :formula:
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

draĹžen

Meni je p307 2.0 xsi 100 kW benzin troÅ¡io oko 11 cistog grada.  Ne znam da ovaj uzme toliko.  Jbt pa laksi je 300 kg sigurno.  Plus toga 90 kilovata slabiji.

draĹžen