Kupio Stila, moze li koji savjet i pomoc?

Autor jtdpower, 26 Siječanj 2017, 09:03:24

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 3 Gosti pregledava ovu temu.

Stilo M

Prvo ide plastika oko volana
3 sarafa s doljnje strane pa kad se skine doljnja na gornjoj ima 2 sarafa..zatim skidas ono platno koje pokriva stup volana i ispod su jos 2 sarafa.. plus ova 2 gore koje si spomenuo
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

jtdpower

Hvala ti na pomoci, castim te pivom ako se kad sretnemo!

Rastavija sam je i s ocem koji je elektricar i pregleda, ocistija dzek kontakt sprejem, spoija nazad al izgleda da nije do njega cak sam mrda dzek malo dok je spojen i on drzi dobro, nista se ne dogadja pri mrdanju...

Ima li ko da prodaje s foruma ISPRAVAN km sat da ne obolim na zivce kad dodje a ono ne radi, nasa sam na njuskalu jedan 250kn al vise bi volija ode s foruma nac neki!

jtdpower

Evo izgleda da nece tribat km sat, proradija je, pronasa sam slab kontakt od plusa na bateriji, pa sam to malo popravija, mislim da je bilo do njega...

Veliki servis cu radit sutra prekosutra, idem u ovlastenog 2800kn, ne zelim stavljat zamjenski set.

Maloprije sam minja zarulju h7 desnu od suvozaca od kratkog svitla, mora sam odvidat posudu od tekucine za stakla da bi moga ruku provuc, al uspija sam ;)

To sam bija u ovlastenog na pregledu, i oni kazu da oba gornja nosaca motora moram minjat, to cu iduci misec, to bi stavija zamjensko, 1600kn oba!

draĹžen

Nemoj.  Ja sam zamijenske stavio i losi su.  Vibracije nisu nestale. Nije ti velika razlika u cijeninod originala. Ovaj ispod aku ti je original 850 a zamjenski ti je 600injak. Kupi radije original nosače a zamjenski set za veliki servis.  Ne možeÅ¡ pogrijeÅ¡iti s conti remenom ili Gates.  Obrati paznju na malo bolju pumpu vode i to je to.  Nemoj seleniju staviti. Imas super drugih jeftinijih ulja i imati ces za original nosače

jtdpower

Huh, ok hvala ti. uzet cu u obzir to i jos malo razmislit

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


jtdpower

Pa jel dobra pumpa od continentala? U setu

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


draĹžen

Ne kuzim kakav set? U setu ide Å¡paner rolice i remen.  Pumpa ide odvojeno.  Ako su SAD to poceli stavljati ne vjerujem ako ide u paketu da je losa.  Ja sam graf stavljao i nikad problema.  I hepu jednom. I skf su odlicne.  Nosače original obavezno

SEB

Za neke aute postoji set sa vodenom pumpom
BERTOL AUTMOBILI specijalizirani Fiat,Lancia,Alfa Romeo servis- NOVOST: AUTO STOP brzi servis za sva vozila !!!
www.bertol-automobili.hr
091 62 22 223 SEBastijan Bertol

jtdpower

da u inter carsu mi to nude za 1100kn ili u tokica INA 900 i nesto, zaboravih sad tocno koliko (isto set)

NEgo mene sve nekako vuce da idem to u ovlasteni stavit sve original i miran sam, nije mi do para toliko.
U ponediljak to mogu odma kod njih imam termin aa kad bi tija kod svog mehanicara sa zamjenskim tek tamo krajem tjedna iduceg...

Ima li ko za prodat zadnji livi Å¡top, mora bi to zaminit jer je napukla (ono staklo, tj. plastika pa ulazi vlaga)

I kako ispolirat farove, ima li koji dobar set kupit za to?

jtdpower

Stavija sam led u interijer aprid one 3 zarulje dvi ubode i jedna cijevasta i kad je svitlo ugaseno ostane gorit na 5-10% zasto to i kako rjesit?

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Mike20

Uzmi canbus verziju, ona neće svijetliti

jtdpower

mislija da sam ne tribaju canbus unutra, sutra cu otic zaminit, Hvala ti.

Stilo M

Citat: jtdpower  u 09 Veljača 2017, 19:33:37
mislija da sam ne tribaju canbus unutra, sutra cu otic zaminit, Hvala ti.
Na Stilu za sve treba canbus
PRODAJEM DIJELOVE ZA FIAT STILO 3V /5V/MW
https://www.njuskalo.hr/korisnik/car-parts001

Memphis

Citat: jtdpower  u 09 Veljača 2017, 13:45:39
da u inter carsu mi to nude za 1100kn ili u tokica INA 900 i nesto, zaboravih sad tocno koliko (isto set)

NEgo mene sve nekako vuce da idem to u ovlasteni stavit sve original i miran sam, nije mi do para toliko.
U ponediljak to mogu odma kod njih imam termin aa kad bi tija kod svog mehanicara sa zamjenskim tek tamo krajem tjedna iduceg...

Ima li ko za prodat zadnji livi Å¡top, mora bi to zaminit jer je napukla (ono staklo, tj. plastika pa ulazi vlaga)

I kako ispolirat farove, ima li koji dobar set kupit za to?
Uzmi continental

jtdpower

Zva sam jutros ovlasteni imaju i oni zamjenske pa cu vidit sta nude, u ponediljak u 8 mi je termin.

Nego ja ovaj km sat ne mogu razumit nikako, u voznji jucer se restartita jedanput, jutros opet al 2 puta i sad od jutros gori lampica onaj trukot s usklicnikom...jel moguce da nije do same table nego da ju nesto drugo zeza? neki senzor jer pise senzor failure?