AUX/USB na tvornički radio Stilo

Autor danci1993, 26 Siječanj 2017, 13:30:38

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

zoky

Bez bluetootha imam, s njim je skuplji. Probusio sam rupu na gornjem pretincu i proveo do radia, tako da se uopće ne vidi da ga imaÅ¡ i samo saltas na radiu pjesme i foldere. Budem ti sutra poslikao. ImaÅ¡ i na youtubeu video baÅ¡ od Stila s tim ureÄ'ajem.

danci1993

evo u medjuvremenu su mu odgovorili iz Microlinka 45,6USD (cca 320,00kn) sa postarinom, ide preko PayPal-a samo nisam razumio dali narucujem preko srpske ili engleske stranice.

a tebe cu zamolit da mi kazes preko kojeg gumba mjenjas foldere, pjesme nisu problem...

zoky

Oprosti na kaÅ¡njenju, bio sam odsutan i zaboravio sam iskreno...foldere mijenjaÅ¡ na tipkama 1 i 2, na njima piÅ¡e cd+, cd-.  Pjesme mijenjam redom, ima vjerojatno joÅ¡ mogućnosti biranja, ali nisam istraživao.

zoky

preko engleskog sajta narućuješ, automatski prebaci na paypal.

zoky


danci1993

neznam jel je krivi kut slikanja ali ne vidim ni aux ni sd karticu :D
i samo zadnje pitanje, koji je rok isporuke, za koliko dana je tebi doslo?

zoky

Sve je tu, mali su otvori pa se ne vidi. Ne sjećam se koliko je trebalo, mislim da kroz nekih tjedan do 10 dana, nisam siguran. Pazi kad bušiš kazetu, struja ide baš iza tog ćoška...

danci1993

Mislim da cu ja to na drugaciji nacin izvest, budem vidio kad dode.
Bit ce popraceno slikama bez brige

kiky776

Ova ladica se lako izvadi i moze se lijepo provuc kabel iza bez da se busi, tako sam si ja za gps antenu provukao
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7

danci1993

Zato i kazem, ja bi isto volio proci bez busenja, imas ti koju sliku ili objasnjenje da mi malo olaksas?

kiky776

Ako mene pitaš, imaš 3 šerafa s gornje strane, i onda se vuče to sve van, malo u bok, malo na silu i ide van, imam doma i slike neke. Kada se to skine lakše je s kablovima, i daju se posložit fino kablovi or radia, pogotovo ako imaš kao ja 2 para rca, kameru, gps antenu ...
Alfa Romeo 156 SP2
Stilo Abarth 2.4 20v
Brava 1.4 12v / 1.6 16v / 2.0 20v /2.4 20v
Alfa Romeo 33 1.3 boxer
Opel Astra dti 1.7