Stilo JTD 59kW - prolupao motor

Autor Mario_N, 01 Ožujak 2017, 22:34:04

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Mario_N

Traženje motora u tijeku  :ok1: ako znaÅ¡ za koji javi  :smile:

Boxer

Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

Mario_N

Hvala!  :D:
Ipak nisam siguran da bi išlo, ako sam dobro shvatio iz svih odgovora tu na forumu trebao bih baš 59kW motor.
Ako sam u krivu nek me znalci isprave.

Boxer

Paše ti i ovaj samo ostaviš svoju periferiju i to je to, ja sam mislio da je Punto u pitanju zato sam napisao to
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

draĹžen

I mene to kopa. Pa zar to nije to isti blok glava radilica? A razlika je u turbu i kvačilu i getribi?

tomass

ako ti treba radilica..imam ja...ili motor bez agregata..Å¡to god da ti treba javi se na P.M.
Prodajem dijelove za Bravo/u 1.6 16v,1.9 td 100,1.4 12v,1.8 16v,Mareu 1.6,1.8 16v,1.9td,100ks,1.9jtd 110,20.20v,2.4 JTD  limuzina i karavan,
limarija,mehanika,motori,getribe,anlaseri,letve,turbine,servo pumpe,ubrizgavanja,.

Stilo 1.9jtd 115,sw i 3 vrata
Stilo 1.6 16v,5v

Slanje robe HP Expresom

M.P.

Al nevjerojatno isto - vozio si taj auto godinama, cca 50000km manje više po ps-u i da se tako raspadne. Vjerojatno auto ima x3 od onog šta piše, a ti si mu samo normalnom vožnjom i ispravnim održavanjem očito malo odgodio zapečaćenu sudbinu.

Na kraju priče, kad sve sumiraš , ko i sve u životu - ako nemaš sreće, za k ti sve, i trud i zalaganje, tj. održavanje u ovom slučaju.

Ne znam dal paÅ¡e - al svakako se raspitaj o opcijama jačeg JTD-a, tribali bi u osnovi svi bit isti, kad je već ''operacija na novčaniku''  :smile:



Mahoney

Motor je isti na svim 8V JTD modelima,tj blok i glava,periferija nije.Uzmi slobodno 85kw verziju,samo prebacis svoj zamajac i kvacilo,turbo i injektore.Mozes naci i od Punta motor,onda samo prebacis injektore(nisam siguran jesu li isti),a turbo je isti.Jedino sto bi morao svoju usisnu granu staviti na motor od punta zbog nosaca.

Mario_N

Boxer, Punta sam hranio domaćim čvarcima pa narastao na Stila.  :wink: :D:

Tomass, imaÅ¡ PM. 

M.P. , nadam se da su km skinuti samo na urici ali da su u body-u ostali pravi km, pa da vidim koliko zbilja ima. Nasmijao me prekjučer tip na FLCS, piÅ¡e doÅ¡ao mu Stilo 2002 ili 2003 godina na servis, na čukici stoji 220.000 a kad su ga spojili na komp (ako sam dobro zapamtio) 839.000 km! A motor joÅ¡ bio tvornički  zabrtvljen!
Išao bih na 85kW samo u ovom trenutku mi je to malo preskup sport obzirom da hrpu toga treba mijenjati, jednostavnije mi onda napraviti remap na kakvih 100KS kad složim tutača.

Mahoney, hvala i na ovoj informaciji   :ok1:

lik-bj


lik-bj

http://autostanic.hr/
probaj ovdije za motor imaju auto polovne dijelove

Boxer

A motora ima ko pljeve samo se njemu očigledno neda :)
Dijagnoza postavljena, lijek se još traži...

topolino

Vjerojatno tim polovnim iz uvoza fali jos servis dva da okrenu cifru sa 6 nula. Nabavi radilicu ili kupi polovni te promjeni lezajeve.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

zigkc

Bok.
Ja ti imam motor od Stila 59 kw pa ako ti treba javi se...

Mario_N

Thnx na ponudi, motor već kod mehe,  čeka ugradnju, sutra vjerojatno starta sa ugradnjom.  :bravo: