windsheald FM antena

Autor topolino, 01 Svibanj 2017, 15:51:44

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

topolino

Da ne spamam covjeku topic, da pitam valjaju li uopce?  Npr, gradski radio cujem do 35km od grada (automatska antena na boku auta) hocu li sa windsheald antenommoci cuti toliko daleko radio stanicu? Na krovnoj anteni sam znao hvatati radio otočac i jos koje jako daleke radio stanice lokalnog tipa.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

AntonioK


topolino

ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

AntonioK

Je ,ali je z... samo za prednje vjetrobransko staklo ako hoćeš šaljem ti je,pa probaj

topolino

ajd posalji. Si hvatao sta dolje kod vassa tom antenom? Kod nas ni u cjelom gradu ljeti necujes radio sa gradskim odasiljacem od talijana.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

AntonioK

Sa tom antenom mi se mišalo po 5-6 stanica odjednom :jao1:
Pošalji mi adresu na krizmanantonio@gmail.com

topolino

Ima neko zestoko pojacalo u sebi onda. To se desi da one signale koje "nebis" trebao cuti sada cujes :D:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

Stigla jucer. Javim kako radi kada ju spojim
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Skoda90

Citat: topolino  u 25 Svibanj 2017, 21:47:41
Stigla jucer. Javim kako radi kada ju spojim

Jesi ju testirao?
Planiram isto narucit jer ova od punta nije nesto posebno.

topolino

Nisam. Nakupilo se stvari za obaviti. Spojim za vikend u sestrin twingo, ali neocekujem puno jer nema ni 600m od odasiljaca radio stanice i necujem ga zbog Talijana :DD:
Dode mi da ih raketiram  :mad2:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

AntonioK

Citat: topolino  u 06 Lipanj 2017, 19:02:38
Nisam. Nakupilo se stvari za obaviti. Spojim za vikend u sestrin twingo, ali neocekujem puno jer nema ni 600m od odasiljaca radio stanice i necujem ga zbog Talijana :DD:
Dode mi da ih raketiram  :mad2:
Otpilaj odašiljać :to:

Multijet

Pozdrav.
Čitam o vašim problemima sa originalnim antenama pa da podijelim znanje
FM antena za auto je običan komad žice obučen u fency komad plastike i ako je kabel do radija ispravan mora raditi. Najlakše za provjeru ispravnosti antene je da: izvaditi radio iz kaveza, isključiti antenu iz radija i upiknut metar bilo kakve žice na srednji kontakt utikača antene na radiju. Ako je tuner na radiju ispravan mora hvatati signal osim vrlo slabih odašiljača.
Antena sa pojačalom je druga priča i uvijek uz koristan signala pojačava i smetnje, gps,gsm i ostale​ kombinacije su pune sofisticirane elektronike
0989739290

topolino

Moja radi, ali iako je drugim zanimljiva i fora mene strsanje antene o metra pocinje pilati.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

topolino

Ispprike na tolikom cekanju, napokon isprobao antenu i prijem je los. Vise susti nego se ista cuje, jacina signala je ista kao i komad zice, samo se na zicu i nesto cuje :D:
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

Mike20

Neke anetene s pojačalom znaju više šuma stvarati nego pojačavati signal