Punto mk1 55 par problema..

Autor Markozg2490, 11 Listopad 2017, 22:21:41

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Markozg2490

Ha nezz motorno prije jer znam kakav miris ima hipenol.. ali najvise cijedi niz getribu

eLaCiD

Ja bih krenuo od najjednostavnijeg. Dihtung ventil dekla. Promijeniš brtvu na poklopcu ventila (uzmi V.Reinz) cca 30 kn.
Ovako i onako ta brtva uvijek propiÅ¡a tako da je nije loÅ¡e zamijeniti je. Malo se potrudi da fino sjedne u utor poklopca i normalno prije toga počisti dosjed na glavi i u utoru poklopca ako je ostalo kakvog shita od prethodne brtve. Sve zajedno posla 30 minuta uvrh glave. U 70% slučajeva rijeÅ¡en problem od ulja usranog bloka i kartera. Onda redom vidi jel semering  na radilici. No ako ti je na bloku zauljeno iza kod sviječica ili naprijed uz rub poklopca zupčastog gotovo pa prema dole do filtera ulja100% je gore spomenuta brtva.
098  38 77 11
elacid@net.hr

fiatfan

Pozdrav
Imam problem (električne naravi) radi se o puntu mk1 75 znaci zeza me paljenje to jest stavim kjuc u bravu dam kontakt sve se popali okrenem kljuc da upalim nece nista ne reagira promjenio sam ulozak brave i elektropokretac je ispravan ne dogaÄ'a se stalo upali on i normalno samo se nekad desi navedeni problem

topolino

Automat na elektropokretacu vjerojatno zeza. Ti se pogase lampice kada zasteka?
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

fiatfan


topolino

Automat je otisao u bananu. On ili pogasi lampice ili lampice ostanu goriti kao da pokretaca nema kada zasteka.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

fiatfan

Dobro cu pogledat pa javim rezultate