mk1 90 elx kontrolna ploča

Autor looks, 09 Prosinac 2017, 21:33:29

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

looks

Poštovanje svima,

probao sam potražiti po forumu i prostranstvima neta ali nigdje ne mogu pronaći shemu kontrolne ploče za punta iz naslova, tj viÅ¡e od sheme bi mi pomoglo ako ima tko da mi kaže koje lampice idu jer su mi pregorile sve osim one koja osvjetljava pola brzinomjera pa bi ih trebao promijeniti  :yesyes:

tomozuki

Zastava 750/ Fićo ,  Renault 4 1.1 8v ,  Fiat Ritmo 70 cl 1.3 8v ,  Hyundai Accent 1.3 12v ,  Fiat Bravo 1.4 12v,  Fiat Punto mk2 1.2 16v , Peugeot 307 1.4 8v, Peugeot 307 sw 1.6HDI

looks

puno hvala, a je li se isplati uzeti drugu boju ili najbolje bijele?

vlatko11

Ne vrijedi uzimat drugačije nego su tvorničke. Drugu boju osvjetljenja table teško da ćeš dobit jer je podloga satova obojana zeleno. LED ne raspršuje svjetlost kao obične sijalice pa nemožeš dobit ravnomjerno osvjetljenu tablu. I pripazi na snagu sijalice. Imaš od 2W i 1.2W. Vidjet ćeš kad rastaviš da su im podnožja,tj grla na tabli u drugačijoj boji.

looks

Znači T5 ubodne lampice u bijeloj boji?  :D: jel možda zna tko koliko mi ih točno treba da ne vadim tablu tablu pa vračam pa kupujem pa opet vadim i vračam.... :smile:

topolino

Uzmi kutiju cjelu. Biti ce i jos koja od ostalih lampica za mjenjati.
ex giallo 126 Polski fiat, e rosso Ritmo 105 TC :D
Face free dude :DD:

vlatko11

Nisam siguran,ali mislim da ima 4 kom od 1.2w i 2 kom od 2w.

looks