Vrijednost 1.9

Autor Gp19, 01 Siječanj 2018, 20:57:31

« natrag - naprijed »

0 Članovi i 1 Gost pregledava ovu temu.

Gp19

Imam Grande punto 1.9 sport
Auto je kod mene nesto vise od 2 god kod mene,do tad je redovno servisiran svakih 12000 km
Auto trenutno ima 166000 km
Dva seta guma,ljetne 205/45-17,zimseke 185/65-15,oba seta su nove gume
Auto je jako ocuvan iznutra,na vanjskom djelu ima jednu manju ogrebotinu neprimjetnu.
U ove dve godine od ulaganja sam morao mjenjat grijace idao sam reparirat zadnju desnu kocionu celjust,ostalo je sve pic pic.
Registriran je do kraja 9 mjeseca
Pa me zanima koliko bi se moglo dobit za ovaj auto
Trenutno gledam Bravo 2.0 sport 165 ks

Miha.

Ako baš neznaš kam s novcima i treba ti veći auto onda bar gledaj nešto bolje. Tipa golf ili nekog japanca :ok1:

Mogao bi dobiti oko 4500â,¬

Gp19

Losa iskustva sa tim Bravo-m ili ?
DOsta mi je govorilo nemoj uzimat fiat,ali evo u ove dve godine prezadovoljan,samo sto je 3 vrata i trenutno ovih 130 ks vise nije zanimljivo.
Pa ono sto sam vidio na njuskalu sto se prodaje,mislio sam stavit svoga oko 5000E,ali naravno nije fixno

Tooutman

Ja imam jako dobra iskustva. Imam redizajn 2011. god. 2 godine kod mene. Jedino sto radim na njemu su neki  upgradei. Nista ne cvrci osim ak ne tiscem. Gledajuci golf 6 usporedno s Bravom. Bravo mi prvi izbor pa makar vecina ce reci da uzmem svabu. Paralela mi doma Polo od zene i tiguan  novi.  Tiguan je 1 god star pa nema problema. Dok polo u vezi dpfa puno problema. Riknul kompresor klime. Mijenjana brava kod volana. I mijenjana je brava na poklopcu za tankanje. ÄŒišćenje dizna na 125 tkm. Eto od mene.. cisto subjektivno neki od problema.. I da polo je kupljen 1.5 god star sa 30 000 km. Sve sluzbeni servis. Ako ti punto bio dobar. Bravo ce ti biti puno bolji jer je komforniji i bolji materijali. Pogotovo s tom masinom i sport opremom.

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk
Italia Corse na 2 kotača tracking
https://www.strava.com/clubs/263699

Memphis


Gp19


Mike20

Da sad uzimam veći auto, nebi uzimao Bravo sigurno, iako imam dobra iskustva s njim.
Vrijednost svog Punta usporedi s cijenama u svom kraju za te iste modele, stavi na oglas i prati.
Teško je dati realnu procjenu, ali cifra koju si stavio, bi bila tu negdje